StyleBrunch a dny v karanténě

Zveřejněno 21. 4. 2020

Rok 2020 měl být rokem převratů, změn, lepších rozhodnutí, cestování konzertů, fashion weeků, vyprodaného Rock for People, času s přáteli, s rodinou, nezávazných schůzek a příjemné společnosti. Nebo si to alespoň mnoho z nás slibovalo, když odbila silvestrovská půlnoc. A najednou se v březnu svět zastavil, nebylo nic a my netušili jak trávit karanténu?

Od samého začátku této krizové situace, jsme se snažili vám dlouhý čas a domácí izolaci co nejsmysluplněji zkrátit. Vzniklo zde spoustu článků a přehledů, seznamů a tipů. Vše naleznete samozřejmě pod #karanténa ale pojďte se s námi podívat na přehled všech těch seznamů s tipy, jak trávit karanténu, které jsme si pro vás připravili. Seznam bude průběžně doplňován, takže pokud ucítíte, že se ta karanténa nějak protahuje, uložte si tento článek do záložek a neváhejte se k němu kdykoliv vrátit! Jsme tu pro vás!

Takže jak trávit karanténu?

jak trávit karanténu ilustrace

Tipy na činnosti, které můžete během karantény stihnout

Je tolik věcí, na které není v běžném životě čas. Mluvíme tu o tom, co dlouho odkládáte s tím, že to teď není prioritou, ale doufáte, že na to někdy čas přijde a spoustu dalších činností. Inspirujte se naším seznamem!

Článek zde

Tipy na filmy

Nechali jsme naše čtenáře sestavit seznam tipů na filmy, které stojí za to během karantény zhlédnout. A věřte, jsou to fakt boží filmy!

Článek zde

Tipy na seriály

Stejně jako na filmy máme pro vás i tipy na seriály od našich čtenářů. A s takovým kvalitním seriálem ten čas uteče…

Článek zde

Průvodce online karanténou

Veškeré dění se teď přesunulo na internet. Pracovní schůzky, výuka, aj. teď probíhá online a zjišťujeme, že to lze. Co všechno je ještě online? Návštěva galerie, divadla, virtuální pivo, kino, slevy na knihy, online kurzy zadarmo,..

Článek zde

#MalýNákupVelkáPomoc

Bohužel celá situace ovlivní i naše malé oblíbené podniky, podnikatale, desinéry a tím i celou naši ekonomiku. A tak vznikla iniciativa #Malýnákupvelkápomoc a my jsme pro vás vybrali zajímavé projekty, které určitě stojí za to sledovat, podpořit nebo jen předat dále.

Článek zde

Jak reaguje módní svět na karanténu?

Módní průmysl je jedním z mnoha postižených, jak na tuto situaci reaguje? Co bude s fashion weeky? Budou se teď dělat online? A co továrny v zemích třetího světa? Tolik otázek a na všechny máme odpovědi!

Článek zde

Ikonou práce z domova se stává…

Carrie Bradshaw! A proto jsem se inspirovali způsobem, jakým zvládá stylově práci z domova

článek zde

a dokonce jsme sestavili inspiraci jejích outfitů, které jste měli možnost v roli módní policie ohodnotit, a ty nejlepší jsme našli jak můžete okopírovat.

Článek zde

A trocha zamyšlení nad světem bez karantény

Aneb čeho si budeme po karanténě více vážit? Odpovídají ti nejlepší z nejlepších, tedy vy.

Článek zde

A další

Samozřejmě na instagramu nás stále můžete sledovat, každý týden tam přidáme nějakou módní policii, kdy můžete hodnotit outfity nebo přehlídkové modely.
Stejně tak nadále můžete doporučovat knihy, podcasty aj. ostatním (článek z vašich doporučení pak doplníme) a nebo můžete s námi přemýšlet nad životem chrousta.

Nově též chceme zapojit více i vás, co nás sledujete na facebooku a diskuze rozvádět i tam! Zůstaňte s námi, protože sice jsme všichni teď trochu izolovaní, ale zároveň jsme spolu a spolu také vše zvládneme!