Co je vlastně ten Style Brunch?

Urban dictionary vysvětluje pojem ‚brunch‘ následovně:

1. Čaj/ kafe a sušenky servírované po 11 hodině ženami nebo homosexuály.

2.Víkendový rituál mladých lidí po noci plné nadměrného pití a zvráceností. Jejich první jídlo dne, servírované kdykoli po 11 hodině.

Ovšem spojením tohoto slova s tímto blogem vzniká naprosto nový pojem. Style Brunch se dá lehce definovat jakožto stylové místo plné zvráceností, pro ženy a homosexuály, kteří touží po nějakém čtení na zaplácnutí dlouhé chvíle (t.j. při snídani, ve škole/ práci, při přehrávání si děsivých útržků z předchozí noci, při dlouhém monologu otravné osoby apod.)

Myšlenky zde uvedené jsou určeny moderní ženě, která se nebojí zůstat ženou v této společnosti. Je silná, chytrá, je to múza. Své nedokonalosti nechává, aby podtrhávaly její krásu a ví, že je srdcem tohoto světa.

Lékaři však varují, že tento blog není vhodný pro přehnané moralisty, lidi beze smyslu pro humor a pro osoby se sníženou inteligencí.

No a pro děti a mladistvé (zklamu vás, tady porno nehledejte).

Ke stažení

Máme Brunch Lightroom presety ke stažení zdarma!

Redakce

StyleBrunch pro vás každý den připravujeme s láskou. Prostíráme módní stůl, přinášíme ty nejlepší příběhy k nedělnímu brunchi a mícháme mimózu s tím nejlepším poměrem šampaňského a pomerančového džusu. Kdo pro vás tak lahodný brunch každý den připravuje? Podívejte se sem

Tiskové zprávy

Ačkoliv se snažíme být vždycky v obraze, někdy nám něco unikne, což nám nedělá zrovna největší radost. Proto budeme jedině rádi, když nám o tom řeknete.

Vaše tiskové zprávy, pozvánky na akce a podklady zasílejte na email: redakce@stylebrunch.cz

Pro více informací o tiskových zprávách se podívejte zde.

Spolupráce

My ve StyleBrunch jsme hodně dobrý v tom co děláme. Neradi říkáme, že jsme nejlepší, ale jsme prostě dobrý. Ovšem to neznamená, že si nenecháme poradit.

StyleBrunch si nesmírně váží všech odborníků na určitá témata i kreativců. Nikdo nemá patent na rozum a každý nás může obohatit. A možná proto hledáme právě Tebe!

Podívejte se sem na různé možnosti spolupráce, rádi spolupracujeme s různými specialisty ve svém oboru, s blogery, kteří by chtěli napsat nějaký článek na náš web nebo s influencery, kteří by s námi chtěli nafotit nějakou fashion story.

Mediální Partnerství

V redakci stylebrunch.cz rádi podpoříme zajímavé a smysluplné projekty. Pokud máte zájem o mediální partnerství, neváhejte se na nás obrátit.

Více informací o mediálním partnerství naleznete zde.

Inzerce

StyleBrunch je sám o sobě velice kreativním a originálním médiem a stejně tak přistupujeme i k naší spolupráci. Nabízíme kreativní přístup k inzerci a případné spolupráci. Jsme schopni zpracovat originální obsah a případně zajistit dostatečný dosah i na sociálních sítích.

Více informací naleznete zde.

Případně na našem online mediakitu.

Provozovatel

Petra Jelínková, Přemyslovská 1858/37, Praha 130 00