Co je vlastně ten Style Brunch?

Urban dictionary vysvětluje pojem ‚brunch‘ následovně:


1. Čaj/ kafe a sušenky servírované po 11 hodině.
2.Víkendový rituál mladých lidí po noci plné nadměrného pití a zvráceností. Jejich první jídlo dne, servírované kdykoli po 11 hodině.

Ovšem spojením tohoto slova s tímto magazínem vzniká naprosto nový pojem. Style Brunch se dá lehce definovat jakožto nezávislý stylový prostor, pro všechny, kteří touží po četbě, která je donutí přemýšlet, zasnít se a inspirovat.

Píšeme o světě, ve kterém bychom chtěli žít.

Naším cílem je přispívat k budování vzdělané, inteligentní a sebevědomé české společnosti. Chceme vyvolávat otázky a přispívat k důležitým diskuzím. Podporujeme lokální tvorbu, umění a zodpovědné společnosti. Nabízíme prostor významným hlasům pro sdílení hodnotných informací. To vše však s humorem a jistou dávkou nadsázky a sarkasmu. 

Jsme tu pro ty, kteří se nechtějí vzdát naděje na lepší svět, ale kteří zároveň chápou, že humor je někdy nejlepším lékem na vše. Jsme si jisti, že humor je mocným nástrojem, který může změnit svět. Může nám pomoci vidět svět z jiné perspektivy a může nám pomoci překonat i ty nejtěžší chvíle. S hloupostí se totiž jinak bojovat nedá. I v těch nejtemnějších časech je možné najít něco, co vás rozesměje. 

Naši redaktoři nemají patent na rozum, ale přesto se všichni zavazujeme k tomu, že ke každému zpracovanému tématu se snažíme získat co nejvíce dostupných informací (a uvést originální zdroje, aby si je čtenáři mohli ověřit). Nesouhlasíme s šířením neověřených informací a teorií, kterých je v digitální společnosti více než dost. Rady konzultujeme s odborníky, recepty nejprve zkoušíme v našich kuchyních, produkty testujeme na sobě (nebo na našich blízkých). Názorové články jsou názory daného autora a za jejich kritické čtení jsme více než rádi, jelikož nad nimi rádi diskutujeme.   

 

Lékaři však varují, že tento magazín není vhodný pro lidi beze smyslu pro humor a pro osoby se sníženou inteligencí.

Provozovatel: Petra Jelének, Přemyslovská 1858/37, 130 00 Praha

psaci stroj style brunch