Mediální partnerství

V redakci stylebrunch.cz rádi podpoříme zajímavé a smysluplné projekty. Pokud máte zájem o mediální partnerství, neváhejte se na nás obrátit.

 

Jak funguje mediální partnerství

Partneři, se kterým se domluvíme na bližší spolupráci od nás získá vyhrazený reklamní prostor na našem magazínu. Domluví se předem rozsah i forma. Může jít o kombinaci reportáže, pozvánek, novinek a banneru. Případně soutěže, fotoreportáže a další typy článků, zvyšující povědomí o projektu. Vezmeme si na starost i promo na sociálních sítí a spojíme se i s nějakou s námi psolupracující osobností, která akcí provede. My získáme na oplátku možnost účastnit se akce, umístit naše logo v sekci partneři např. na webových stránkách aj.

Zakládáme si na budování kvalitního vztahu s partnery. Jsme ochotni se přizpůsobit různým potřebám a vytvořit tak kvalitní, originální obsah. S fantazií se kamarádíme a nejsme omezeni zdlouhavými rozhodovacími procesy. Komunikujeme rychle a nesoustředíme se pouze na Prahu. 

 

Jak postupovat

Pokud máte již hotový projekt a hledáte k němu mediálního partnera nebo máte nějaké další dotazy, neváhejte nás kontaktovat na email: spoluprace@brunch.group

Vzhledem k zaměření magazínu preferujeme projekty z oblasti kultury, umění, ekologie a životního stylu, které zaujmou naše čtenáře.

Více o magazínu se můžete dočíst zde.
S naší redakcí se pak můžete seznámit zde.

Mediakit a více informací o tomto nebo dalších z Brunch media group titulech naleznete zde.