StyleBrunch si uzurpuje své místo internetu již od roku 2010. Za tu dobu tu stihl způsobit už pořádnou paseku. Začínal jako blog a později se stal plnohodnotným webem. Ovšem stále si ze svého blogového období zachovává svou upřímnost, nezávislost a duši, kterou jen tak nezaprodá.

A kde jste mohli na Style Brunch již narazit?

Psali o Style Brunchi:

Publikace: Tvorba úspěšného zarábajúceho blogu.

Téměř každý se může stát úspěšným blogerem. Více než 40 blogerů a odborníků na online marketing připravilo tuto 400 stránkovou knížkou, která přináší vše důležité, co potřebuje vědět bloger začátečník, ale i pokročilý. Nechybí ani upřímná slova od zkušených blogerů a blogerek a také kousek motivace pro úspěšný start. Více o knize naleznete na stránkách bloghero.academy

Petra Jelínková knize popisuje svou cestu od začátků blogování po založení webu stylebrunch.cz Radí, jak nastavit spolupráci, kdy je vhodný čas říci si o spolupráci, rozdíl mezi barterem a penězi a jak nastavit cenu. To a trochu motivace místo cukru.

Kde ještě najdete články od PJ:

Krasna.cz

Téměř od svého založení po dobu 5 let spolupracoval s hvězdou dívčích internetových magazínů, s webem krasna.cz. Během spolupráce vzniklo mnoho článků, focení outfitů, jedna proměna/reportáž a dvě talkshow.

O natáčení se dozvíte i na lola-j.cz
Fashion Week ve spolupráci s HTC