StyleBrunch pro vás každý den připravujeme s láskou. Prostíráme módní stůl, přinášíme ty nejlepší příběhy k nedělnímu brunchi a mícháme mimózu s tím nejlepším poměrem šampaňského a pomerančového džusu.

Kdo za tím vším stojí?

PJ

Založila StyleBrunch a nechala vzrůst do takové podoby jaký jej dnes vidíte. Ušli dlouhou cestu a vyzráli spolu jako víno, co na své cestě popíjeli. Dneska všemu šéfuje. Vymýšlí nové články, témata a odkrývá svou cestu v rubrice Od vedle. Aby toho neměla málo zabývá se PR a influencer marketingem a hlavně šije svou recyklovanou módu na P/J collection, kterou si může dopřát každý. Také ji najdete jako součást podcastu Ještě jednu, prosím a nebo ji zastihnete s největší pravděpodobnosí snídat před Tiffanym a nebo korzovat kdekoli po Vinohradech.

Kontakt:
pj@stylebrunch.cz
@brunchbypj

Redakce

Žena na útěku

Žena, která je v čínském horoskopu zajíc. Část života do něčeho zabrousila a pak rychle utíkala pryč. Na své cestě se přitom nestačila divit, co všechno vidí. A o těchto věcech se s vámi jistě ráda podělí. Když zrovna nebude někde lítat – nad vámi, kolem vás nebo před vámi. Její zápisky z cest (zahraničních i životních) ale stojí za to.

Sofie Sumelidu Votava

To je naše redaktorka, která má mimo jiné pod palcem i veškeré dění v Brně, kde současně i žije. Je jí osmnáct let a chodí do 4. ročníku umělecké školy v Brně, na obor design oděvu. Na začátku tohoto roku začala dělat i své vlastní návrhy. A její práci si můžete prohlédnout i na jejím instagramu @elektra_791

Michaela Bakešová

Míša je redaktorka, která moc dobře ví, kde se co zrovna děje. Proto pro vás připravuje i rubriku Módní stůl, kde se věnuje všem těm aktuálním událostem, které naším (módním a společenským) světem hýbají. Zároveň se věnuje i tématum zaměřeným právě na nás, na ženy. Módní svět je krutý, ale každý může vypadat světově a nemusí nutně vlastnit nejnovější kousky od Diora a podobně. High fashion věci jsou sice super, ale skvělý styl nikomu nezaručí, když to bezhlavě splácá dohromady. 

Veronika M.

Veroniku sice není moc vidět (prý málo polívky, a tak nevyrostla), ale zato ji je slyšet. Je blázen do cestování, filmů, knížek a do sekáčů, kde si velmi často uloví nějaký pecka kousek, který se většinou snaží ještě víc vylepšit (né vždy má tato snaha happy end…). Baví ji objevovat nové a nekonvenční podniky, návrháře a umělce. Chce konečně posunout svoji švédštinu na vyšší level než A1, a poté potřetí začít s čínštinou, ale tentokrát nebrat nohy na ramena, když dojde na psaní znaků. 

Kontakt:
redakce@stylebrunch.cz