Redakce

 

StyleBrunch pro vás každý den připravujeme s láskou. Prostíráme módní stůl, přinášíme ty nejlepší příběhy k nedělnímu brunchi a mícháme mimózu s tím nejlepším poměrem šampaňského a pomerančového džusu.

 

Založila StyleBrunch a nechala vzrůst do takové podoby jaký jej dnes vidíte. Ušli dlouhou cestu a vyzráli spolu jako víno, co na své cestě popíjeli. Dneska všemu šéfuje. Vymýšlí nové články, témata a odkrývá svou cestu v rubrice Od vedle.

Aby toho neměla málo zabývá se PR a influencer marketingem (její služby si můžete objednat na Brunch Marketing) a šije svou recyklovanou módu na P/J collection, kterou si může dopřát každý. 

Zastihnout ji můžete procházet či pobíhat (záleží na čase) v centru Prahy, vysedávat v kavárnách a zapadlých barech, s novinami, knihou či poznámkovým blokem.

Petra Jelének

zakladatelka, šéfredaktorka | články autorky
kontakt: jelenek@brunch.group

Je členkou klubu anonymních kafeholiků, na setkání chodí každé ráno do některých z vyhlášených kaváren. Je moc líná dojít si zařídit dospělácký věci, ale není líná ze dne na den sednout na letadlo a odletět, aby změnila prostředí či na chvíli unikla po sérii špatných schůzek. Její další nepříliš zdravou závislostí je totiž chození na rande s kýmkoliv, kdo se jeví trochu zajímavě. 

Vzhledem ke svému životnímu stylu jsou ji nejlepšími přáteli kufry, knihy a pokojovky (které přežijí to, že není věčně doma).

Diana Kosková

Když nezkoumá různá kosmetická séra a ingredience, plní si hlavu zajímavými myšlenkami z psychologie. Když ale může prchá z města a přeskakuje prah venkovského ráje. Tam, v zelených oázách klidu řídí skupinu ptáků, aby vytvořila harmonický orchestr. Koně na venkově mají také své „psychologické“ problémy, a Martina je jejich nejlepší poradce

Martina Marešová

Karel Převrátil

redaktor | články autora

Děkujeme za spolupráci

Dominika je městská bytost každým coulem. Studuje první ročník vysoké školy a když má náhodou nějaký volný čas, ráda na pár hodin zmizí u seriálů. Mezi její vášně patří i pečení, čehož její přátelé často využívají. Už jako malá si vysnila kariéru spisovatelky a tenhle sen si teď plní.

Dominika Machová

redaktorka | články autorky

Victoria vyrůstala v okruhu umělců, jak tanečníků a herců, tak i zajímavých lidí z okruhu módy či líčení. Po studiu Taneční konzervatoře byla několik let v angažmá v divadle v zahraničí. A ne jen díky tomu má k módě, kulturnímu a módnímu dění u nás i ve světě blízko.

Viktorie

redaktorka | články autorky

Veroniku sice není moc vidět (prý málo polívky, a tak nevyrostla), ale zato ji je slyšet. Je blázen do cestování, filmů, knížek a do sekáčů, kde si velmi často uloví nějaký pecka kousek, který se většinou snaží ještě víc vylepšit (né vždy má tato snaha happy end…). Baví ji objevovat nové a nekonvenční podniky, návrháře a umělce. Chce konečně posunout svoji švédštinu na vyšší level než A1, a poté potřetí začít s čínštinou, ale tentokrát nebrat nohy na ramena, když dojde na psaní znaků. 

Veronika

redaktorka | články autorky

„Klidná, empatická a organizovaná duše, která si často lítá na svém pastelovém obláčku. Hlavou mi neustále sprintují myšlenky sem a tam, právě proto čteš momentálně něco o mně. Od slohovek ve škole po slohovku v gymnazijní kronice jsem se posunula do fáze psaní a vytváření vlastního lifestylového blogu. Postupně si plním mojí nekonečnou galaxii snů. Moje dětská ID hlava mi nedala spát s profesemi jako zpěvačka, tanečnice, modelka a fotografka (no jednoduše umělkyně). Nyní stojím na úrovni toho, že jsem se pohybovala necelých 7 let v oblasti módy jako modelka, fotím pořád, stále, neustále a ke všemu mě nic nezabrání v tom, abych si prozpěvovala a tancovala kdekoliv a kdykoliv. Miluju pohyb, pořád musím něco dělat, ať už fyzicky sportem nebo psychicky myšlením, vytvářením různých nápadů nebo hledáním informací toho, co mě zajímá. Cestování mi dává pocit svobody a poznání, je to prostě velká láska (samozřejmě až po příteli). A kdybych měla vše shrnout do jedná věty, tak jsem normální pohodová holka, která klade velký důraz na vzdělání (nejen to ve škole), seberozvoj a má nemalé cíle.“

Lea Uherková

redaktorka | články autorky

Žena, která je v čínském horoskopu zajíc. Část života do něčeho zabrousila a pak rychle utíkala pryč. Na své cestě se přitom nestačila divit, co všechno vidí. A o těchto věcech se s vámi jistě ráda podělí. Když zrovna nebude někde lítat – nad vámi, kolem vás nebo před vámi. Její zápisky z cest (zahraničních i životních) ale stojí za to.

Žena na útěku

redaktorka | články autorky

Sofie Sumelidu Votava

redaktorka | články autorky