StyleBrunch pro vás každý den připravujeme s láskou. Prostíráme módní stůl, přinášíme ty nejlepší příběhy k nedělnímu brunchi a mícháme mimózu s tím nejlepším poměrem šampaňského a pomerančového džusu.

Kdo za tím vším stojí?

Petra Jelének

Založila StyleBrunch a nechala vzrůst do takové podoby jaký jej dnes vidíte. Ušli dlouhou cestu a vyzráli spolu jako víno, co na své cestě popíjeli. Dneska všemu šéfuje. Vymýšlí nové články, témata a odkrývá svou cestu v rubrice Od vedle.

Aby toho neměla málo zabývá se PR a influencer marketingem (její služby si můžete objednat na Brunch Marketing) a šije svou recyklovanou módu na P/J collection, kterou si může dopřát každý. Také ji najdete jako součást podcastu Ještě jednu, prosím a nebo ji zastihnete s největší pravděpodobností snídat před Tiffanym, popíjet na národní třídě a nebo korzovat kdekoli po Vinohradech.

Kontakt:
jelenek@stylebrunch.cz
@pj.jelenek

Redakce

Dominika Machová

Dominika je městská bytost každým coulem. Studuje první ročník vysoké školy a když má náhodou nějaký volný čas, ráda na pár hodin zmizí u seriálů. Mezi její vášně patří i pečení, čehož její přátelé často využívají. Už jako malá si vysnila kariéru spisovatelky a tenhle sen si teď plní.

Victoria

Victoria vyrůstala v okruhu umělců, jak tanečníků a herců, tak i zajímavých lidí z okruhu módy či líčení. Po studiu Taneční konzervatoře byla několik let v angažmá v divadle v zahraničí. A ne jen díky tomu má k módě, kulturnímu a módnímu dění u nás i ve světě blízko.

Veronika M.

Veroniku sice není moc vidět (prý málo polívky, a tak nevyrostla), ale zato ji je slyšet. Je blázen do cestování, filmů, knížek a do sekáčů, kde si velmi často uloví nějaký pecka kousek, který se většinou snaží ještě víc vylepšit (né vždy má tato snaha happy end…). Baví ji objevovat nové a nekonvenční podniky, návrháře a umělce. Chce konečně posunout svoji švédštinu na vyšší level než A1, a poté potřetí začít s čínštinou, ale tentokrát nebrat nohy na ramena, když dojde na psaní znaků. 

Anna Julie Řehořová

„Jsem rodilá Pražačka, co studovala žurnalistiku a prošla si již několika redakcemi. Miluji psaní, fotografování, módu i make-up. A proto jsem zde.“

Lea Uherková

„Klidná, empatická a organizovaná duše, která si často lítá na svém pastelovém obláčku. Hlavou mi neustále sprintují myšlenky sem a tam, právě proto čteš momentálně něco o mně. Od slohovek ve škole po slohovku v gymnazijní kronice jsem se posunula do fáze psaní a vytváření vlastního
lifestylového blogu. Postupně si plním mojí nekonečnou galaxii snů. Moje dětská ID hlava mi nedala spát s profesemi jako zpěvačka, tanečnice, modelka a fotografka (no jednoduše umělkyně). Nyní stojím na
úrovni toho, že jsem se pohybovala necelých 7 let v oblasti módy jako modelka, fotím pořád, stále, neustále a ke všemu mě nic nezabrání v tom, abych si prozpěvovala a tancovala kdekoliv a kdykoliv. Miluju pohyb, pořád musím něco dělat, ať už fyzicky sportem nebo psychicky myšlením, vytvářením různých nápadů nebo hledáním informací toho, co mě zajímá. Cestování mi dává pocit svobody a poznání, je to prostě velká láska (samozřejmě až po příteli). A kdybych měla vše shrnout do jedná věty, tak jsem normální pohodová holka, která klade velký důraz na vzdělání (nejen to ve škole), seberozvoj a má nemalé cíle.“

Donna Pospíšilová

Žena na útěku

Žena, která je v čínském horoskopu zajíc. Část života do něčeho zabrousila a pak rychle utíkala pryč. Na své cestě se přitom nestačila divit, co všechno vidí. A o těchto věcech se s vámi jistě ráda podělí. Když zrovna nebude někde lítat – nad vámi, kolem vás nebo před vámi. Její zápisky z cest (zahraničních i životních) ale stojí za to.

Kontakt:
redakce@stylebrunch.cz

Hlava sociálních sítí

May

Jsem srdcem tanečnice a milovník života. Tancuji odmalička a už to bude nějaký ten pátek, kdy pracuji i s dětmi a mládeží jako lektorka tance. Tudíž jsem občas docela praštěná, na lekcích hyperaktivní a v životě samozřejmě tichá (teda.. na prvních pár momentů, kdy mě vidíte poprvé, pak když už se uvidíme po X.té tak je pravděpodobné, že už si ulítnu a nechám své emoce dělat, co cítí). Miluju filosofii a taky s ní mám vše propojené – od tance, přes módu, skrz život až po vietnamskou kuchyň (které se nemůžu nabažit!). Mým největším smyslem a cílem života je dělat na 100% věci, které mě dělají šťastnou. Koneckonců, všichni chceme být vlastně šťastný, že jo? A proto jsem moc ráda, že můžu být součástí StyleBrunch a plnit si své cíle a sny.

Krom našich sítí May zastihneš také na jejím osobním instagramu @iammejz nebo na redakčním emailu redakce@stylebrunch.cz

Speciální poděkování…