Většina z nás určitě ví, kdo je Carrie. Hlavní postava legendárního Sexu ve městě. Vždy vystajlovaná, obklopená skvělými kámoškami a panem Božským. Takový život zní skvěle, ale i postava Carrie je normální žena jako my, která věčně řešila vztahy a další známé holčičí strasti.

Ale co Carrie také měla byla její práce. Psaní. A kdo při sledování nějakého z dílů Sexu ve městě, s načatou lahví vína nezatoužil, mít aspoň na chvíli práci jako Carrie, tzv. home office. Být paní svého času, nemuset za hnusného počasí jet do přes celé město do práce a poslouchat tam své otravné kolegy.

Není lepší si skočit jen kousek od baráku pro Vaši oblíbenou kávu, koláč a pracovat z domova, tak jako Carrie?

Tak nyní máte díky Coroně (ne teda pivu), příležitost si to vyzkoušet na vlastní kůži. Z mnoha z nás se díky zavřeným firmám nyní staly takové Carrie. První dny je fajn, být v teplákách a nic neřešit, taky jsem si to užívala, ale pak přišel zlom. Nemůžu přece vypadat jak zombie ploužící se od počítače k lednici a zpět. V jakém stavu bych skončila, až nás Corona opustí?

Buďte stylová i ve Vašem home office!

1. Ráno si vyberte outfit pro Váš den

Vybírejte podle nálady, počasí a nebojte se experimentovat! Slaďte outfit s rouškou a vyražte pro kafe, ať si uděláte příjemné ráno.

2. I když se ochladí, není nutné se balit do županu!

Mnoho z nás vytáhlo mikiny, tepláky, župany. Proč ale nevytáhnout pěkný svetřík, který nám leží ve skříni a neměly jsme příležitost ho vytáhnout ven, nebo nám přišel moc extravagantní? Tak teď je na něj pravá chvíle! Tady naše zmiňovaná Carrie pracuje v krásném svetříku s peříčky a věřím, že se v něm cítí určitě ženštěji než ve vytahaný mikině..:) 

3. Bačkory, tlustý fusekle…a co takhle podpatky?

 Kdo miluje podpatky tak jako Carrie nebo já, tak ví, o čem teď mluvím. Tolik mi chybí je obout a někam se v nich projít. Ale přeci jen k rouškám a výletům do krámu nebo popelnic se moc nehodí. Vezměte si je doma! Vysvoboďte své lodičky z botníku a užijte si po dlouhé době zase jejich společnost. Nemusíme k tomu hned ladit šaty, ale i pohodlné bavlněné triko a jednoduchá příjemná sukně, mohou vytvořit pěkný, ale i pohodlný outfit. A krom Vašeho dobrého pocitu určitě potěšíte oko svého protějšku, který po pár týdnech uvidí, že máte ještě stále pěkné nožky.

4. Dnes zůstanu v pyžamu!

Ok i takové dny mohou nastat. Nemáte náladu vůbec opouštět Váš byt, vidět lidi v rouškách a rukavicích, se smrtí v očích, když někdo poblíž nich zakašle? Chápu. Nemusíte, máte přeci home office. Ale vyberte si Vaše „pracovní pyžamo“ stylově. Udělejte si koupel, umyjte vlasy, lehce naličte a vyberte si nějakou pěknou saténovou košilku. A když ne košilku, určitě máte ve skříni spoustu pěkných mini šatiček, které jdou nyní využít i jako šaty domácí. 

Užijte si Váš home office a ciťte se dobře !

Snažte se na nynější situaci najít vždy něco pozitivního. Užívejte si být aspoň dočasně paní svého času. Užívat si, že nemusíte sedět někde v kanceláři, ale v pohodě domova nebo na zahradě. Ale nezapomínejte, že když u toho navíc budete stylová, stejně tak jako Carrie, bude se cítit ještě daleko lépe a Vaše dny budou pestřejší.

A když už budete přepracovaná, dejte si v pracovní době sklenku vína a zavolejte kámošce, ať se trochu odreagujete. Možná až za pár měsíců budete muset zase do práce, budete ještě na Váš stylový home office ráda vzpomínat…😊