Tyto Velikonoce budou trochu jiné. Nové pro mnoho z nás. Přečtěte si, co Vám vzkazuje naše redakce.

PJ, šéfredaktorka

style brunch redakce PJ Petra Jelínková vzkazy

Chtěla bych vám všem, kdo jste tady a čtete tyto řádky, popřát krásné Velikonoce a pohodovou karanténu.
Ačkoliv teď všichni musíme mít od sebe trochu odstup, neznamená to, že jsme sami. Sama se o tom přesvědčuji každý den. A i pokud nemáte komu zrovna zavolat, je tolik věci, co nás všechny spojuje a jsem ráda, že spolu jsme na Brunchi v kontaktu ať už emaily nebo na našem instagramu.

Trávím tyto dny pracovně, snažím se dát si do pořádku všechny ty nahromaděné emaily, kontakty, dokumenty a fotky, které si mi za ta léta nahromadily. Ale mou nejmilejší částí dne (krom chvil s kocourem a péčí o sebe) je být s vámi v kontaktu, číst si emaily, vzkazy a dávat dohromady tipy, co máte pro ostatní. Myslím si (a doufám), že celá tato karanténa nás učí solidaritě a lásce k ostatním, která nám v posledních letech chyběla. Tak doufám, že si na to ještě za rok vzpomeneme. Na to, jak jsme trávili Velikonoce doma, bez makeupu, v teplákovce a jak to vlastně bylo fajn, protože jsme byli sami, ale ne osamělí.

Victoria, redaktorka

style brunch redakce Victoria vzkazy

Čtenářkám přeji klidné Velikonoce, plné pohody, vychlazeného Prosecca a maskované pobytu na slunci. Užívejte si volna a toho, že můžete trávit víc času se svými blízkými. Já karanténu trávím nikdy nekončící prací na úpravě domu a objednáváním věcí pro Vetřelce a následné výlety pro ně na poštu nebo Zásilkovnu.

Anna Julie Řehořová, redaktorka

style brunch redakce Anna Julie Řehořová vzkazy

Jak říká Martin Váša, redaktor československého Vogue, rouška se stala módním doplňkem. A tak i do lesa dnes chodím vyšňořená, protože to je to jediné místo, kde se můžu projít a „pořádně nadechnout“. Ačkoli je venku krásně, buďme ohleduplní a nevycházejme do města, když to není nutné. Spolu to zvládneme. Přeju vám krásné Velikonoce.

Sofie Sumelidu Votava, redaktorka

style brunch redakce Sofie Sumelidu Votava vzkazy

Kvůli karanténě se z těch nejšťastnějších z nás stanou tuláci po hvězdách.💛