#karanténa  #stylebrunch  #Velikonoce 

Chtěla bych vám všem, kdo jste tady a čtete tyto řádky, popřát krásné Velikonoce a pohodovou karanténu.
Ačkoliv teď všichni musíme mít od sebe trochu odstup, neznamená to, že jsme sami. Sama se o tom přesvědčuji každý den. A i pokud nemáte komu zrovna zavolat, je tolik věci, co nás všechny spojuje a jsem ráda, že spolu jsme na Brunchi v kontaktu ať už emaily nebo na našem instagramu.
Trávím tyto dny pracovně, snažím se dát si do pořádku všechny ty nahromaděné emaily, kontakty, dokumenty a fotky, které si mi za ta léta nahromadily. Ale mou nejmilejší částí dne (krom chvil s kocourem a péčí o sebe) je být s vámi v kontaktu, číst si emaily, vzkazy a dávat dohromady tipy, co máte pro ostatní. Myslím si (a doufám), že celá tato karanténa nás učí solidaritě a lásce k ostatním, která nám v posledních letech chyběla. Tak doufám, že si na to ještě za rok vzpomeneme. Na to, jak jsme trávili Velikonoce doma, bez makeupu, v teplákovce a jak to vlastně bylo fajn, protože jsme byli sami, ale ne osamělí.

PJ

Čtenářkám přeji klidné Velikonoce, plné pohody, vychlazeného Prosecca a maskované pobytu na slunci. Užívejte si volna a toho, že můžete trávit víc času se svými blízkými. Já karanténu trávím nikdy nekončící prací na úpravě domu a objednáváním věcí pro Vetřelce a následné výlety pro ně na poštu nebo Zásilkovnu.

Victoria

Jak říká Martin Váša, redaktor československého Vogue, rouška se stala módním doplňkem. A tak i do lesa dnes chodím vyšňořená, protože to je to jediné místo, kde se můžu projít a „pořádně nadechnout“. Ačkoli je venku krásně, buďme ohleduplní a nevycházejme do města, když to není nutné. Spolu to zvládneme. Přeju vám krásné Velikonoce.

Anna Julie Řehořová

Kvůli karanténě se z těch nejšťastnějších z nás stanou tuláci po hvězdách.💛

Sofie Sumelidu Votava