5 Kosmetických otázek pro Vicu Kerekes

Zveřejněno 21. 3. 2020

Vica Kerekes, tvář Skin Care kampaně Marionnaud, vnímá krásu jako niternou záležitost. To, jak vypadáme, je odrazem toho, jak se cítíme. Proto nestačí pečovat jen o pleť. 

Máte ráda jaro? 

Ano, ale také mám velmi ráda zimu, kdy můžeme zpomalit, zababušit se do svetrů, být trochu víc u sebe, řešit věci a přemýšlet. Na jaře jsme pak připraveni na rozkvět. Odhalujeme se a můžeme ukázat nebo realizovat věci, na které jsme během zimy přišli.

Vica Kerekes pro Marionnaud
zdroj: Anna Kovačic

Co tedy teď na jaře chystáte? 

Právě se po letech vracím k divadlu, zkouším v Slovenském národním divadle česko-slovenské představení Hriech / Její Pastorkyňa. Zároveň budu v trnavském divadle hrát v moderní verzi Misantropa. Chystá se i natáčení filmu, ve kterém mi svěřili roli učitelky baletu. 

Jak o sebe pečujete? 

Péče o sebe pro mě není jen otázkou starosti o vzhled, beru to tak, že ve chvílích před zrcadlem se díváme i do vlastního nitra. Je to čas, který trávíme sami se sebou. Proto si nikdy nenechám vzít svůj ranní rituál. Nejdřív očistím pleť – i po ránu, protože v noci se náš organismus čistí. Pak si nanesu masku, a zatímco působí, jdu si uvařit bylinkový čaj, který mám od jednoho stařečka. Pak si sednu do jogínského sedu před velké zrcadlo, popíjím čaj a přemýšlím o tom, co mě ten den čeká. Všímám si svých pocitů, zjišťuju, jak na tom vlastně jsem. 

Vica Kerekes pro Marionnaud
zdroj: Anna Kovačic

Jak se líčíte na všední den? 

Většinou vůbec nepoužívám make-up, nerada zakrývám svou pleť a pihy. Přitom jsem je jako malá doslova nesnášela. Když vím, že mám před sebou dlouhý den, použiju nějaký BB krém. Pod oči si nanesu trochu korektoru na rozjasnění. Přidám rtěnku, kterou pak použiju i jako tvářenku. Oblíbila jsem si takovou nenápadnou rtěnku od Clarins, která ale krásně voní, takže potom jsou rty doslova k zulíbání. Nedávno jsem také objevila pudr značky Sisley, nevěřila jsem, že pudr může mít tak dokonalý efekt, pleť úplně rozzáří. 

Vica Kerekes pro Marionnaud
zdroj: Anna Kovačic

Je něco, čeho byste se v rámci péče o pleť nikdy nedopustila? 

Nikdy bych nešla spát neodlíčená. Taky jsem si dala slib, že si nikdy do tváře nenechám píchat ani řezat. Myslím, že vrásky k nám patří. Měli bychom o nich mluvit a měli bychom je víc ukazovat. Jsem dokonce i proti retuším fotek! 

Zajímá vás, jaké produkty na jarní péči o pleť bychom vám doporučili? Pokračujte na tento článek!

S AI o vztazích

S AI o vztazích

Pozvala jsem umělou inteligenci na brunch - což se vyplatí jelikož toho moc nesní ani nevypije, takže z toho vyjdu poměrně dobře. (A ona mé pozvání přijala, pozor.) Žijeme budoucnost, jdu do kavárny sama a řeším vztahové otázky s umělou inteligencí. A proč by taky ne?...