#instagram 

Nový rok, čistý štít, tak proč nepročistit i instagram. Ačkoliv je už konec ledna, pořád koluje takový ten starý vtip o tom, jak je leden vlastně jen demoverze a v únoru, že už opravdicky. Tak hlavně nic nepodcenit. Ve jménu roku 2018… totiž pardon. Ve jménu roku 2019 je čas prostříhat konečky sociálním médiím a odstranit níže uvedené:

Ex

V poslední době jsem si všimla takových nepěkných věcí. Moji ex i bývalí milenci si mě odebrali nejen z přátel na facebooku ale přestali sledovat i na inastgramu. Taková věc s člověkem zacloumá. Tím spíš když pak vidím, že si ten člověk prohíží drze moje stories. To je jako jít do kina a nezaplatit za to! Ale po delším rozvážení jim musím dát za pravdu. Sledovat instagram svých ex? Proč ho tam vůbec ještě máš? Ponechání může způsobit: nízké sebevědomí, lítost, vztek, nebezpečnou nostalgii, která by mohla vést až k slzám nebo sexu. Pokud nejste teď nějaký super kámoši nebo z něj není gej, tak žádné servítky a adidas….totiž adios? 

Hejtící instagram

Člověk, kterýho nenávidíš a jen tě baví ho kritizovat. To neni hezký. Jasně vím, že jsou nejvíc návykový, ale my to dokážem společně! Odstřihneme negativní energii z našich životů. (Ale jo teď už trošku vtipkuju.) 

Staří známý

Lidi, co znáš ze základky v lepším případě, že školky v tom horším. Nebo lidi se kterýma jsi na jedný skupinový fotce, lidi, co tě vůbec nezajímaj. Ale z nějakýho důvodu, je pořád sleduješ aniž bys o to měla zájem.  (Wow, jak creepy to zní)

Otravný děti a zvířátka

Hele, jsme taky jen lidi a všichni pochopí, že vidět na instagramu neustálý fotky něčího dítěte a nebo domácího mazlíčka není účel. Je to otravný a nikdo nebude naštvanej, když dáš unfollow. Přinejmenším ty děti a domácí mazlíčci ne.

Jídlo

Kdo říká, že když jdeš na instagram, musíš se nejprve ujistit, že jsi jedla. To je nefér a všechny ty fotky jídla jsou jako výsměch pro ty, co hladověj ve snaze si vylepšit postavu na léto.

Sportovci

Fotka v posilovně, fotka ve cvičebním úboru.  #beforegym #inthegym #aftergym #workout #afterworkout

Selfie maniak

Už znáš každej detail obličeje toho člověka. Před spaním vidíš každou jeho mimickou vrásku. Aniž by jsi to tak chtěla. 

A vlastně už rovnou unfollowni všechny.
Ale můžeš dát follow @stylebrunch.cz
Pokud jsi tak ještě neudělala.