Co o tobě vypovídají emoji?

Zveřejněno 10. 3. 2017

Sebeanalýza je vždycky skvělej způsob prokrastinace!

Takže vytáhněte telefony, koukněte na posledně použité emoji a  a pojďte zjistit, co jste vlastně za člověka.

co o tobě vypovídají emoji

Nuda. Možná je na čase udělat něco se svým životem. Myslíš si, že jsi spešl, ale to si myslí každej průměrnej člověk. Podtrhuješ to tim, že nepoužiješ obyčejnýho :D, ale dáš usměvavý očička. Stejně ti to nikdo nežere.

co o tobě vypovídají emoji

Můžeš mít vtipný kamarády. Ale ty se vlastně stejně tak moc nesměješ. Jsi vlastně dost falešnej člověk. Falešnej úsměv, falešnej orgasmus, falešný poprsí. S kamennou tváří posíláš takový emoce štěstí. Styď se. Ale vzhledem k tomu, že čteš Stylebrunch tak asi v klidu. Je jasný že nemáš kamarády. Vlastně to spíš posíláš jako reakci na svoje vlastní vtipy. V tom případě se omlouvám. Určitě se směješ.
Osaměle ve svým světě

co o tobě vypovídají emoji

Mohlo by se zdát, že jsi pozitivní člověk. Sluníčko zpíva, ptáci svítí. Ale zase je tu ten problém, ze čteš Stylebrunch a to mluví za sebe. Snažíš se bejt milej člověk. Chceš podpořit svoje kamarády, nebo ti tvoje crush napsala něco milýho. Snažíš se no. Třeba to jednou vyjde.

co o tobě vypovídají emoji

Všichni víme že tohle slouží jen k jedinými účelu. Píše se to na instagram, když někdo zveřejní boží fotku perfektních bot.

co o tobě vypovídají emoji

Děláš jak jsi hodnej a milej člověk, ale jen děláš. Nikdo ti to nevěří, proto se uchyluješ k tomuto emoji. Ale v dnešní době je stejnak všechno jen na efekt. Možná ti dělá dobře, že když to pošleš, dostane se ti odpovědi o tom, “jaká jsi čertice”

co o tobě vypovídají emoji

Budeme si rozumět, sdílíme stejný osud. Jsme ten druh pozorovatelů. Svět se děje, my jsme. A občas nám je trapno, za to co se děje. Ale vlastně to je v pohodě, protože je to celkem zábavný.

co o tobě vypovídají emoji

Co ty jsi za člověka, sakra udělej něco se sebou, určitě si s tebou nikdo nechce hrát viď? Hnidopich, protiva, sklony ke grammar nazi. Tvým pasivně-agresivním útokům se nikdo nevyhne. Myslíš si, že jsi Sókrates současnosti, ale je na čase aby ti někdo otevřel oči.

co o tobě vypovídají emoji

Máš tinder a zoufalej nedostatek sexu.
A myslím si, že ho ještě dlouho mít budeš.

co o tobě vypovídají emoji

“Možná jsem zamilovaná, ale nejsem mainstream!”

“Je mi 12!”

“Mám ráda fialovou/žlutou/zelenou/modrou”

co o tobě vypovídají emoji


Basic white girl. Hraješ si na hloupou, milou a neodolatelnou. Ale buď je ti 13 nebo je čas dospět.

co o tobě vypovídají emoji

Chceš sex. Strašně moc chceš sex a nestydíš se za to, že jsi jeden z největších perverzáků, co kdy spatřili světlo světa.

co o tobě vypovídají emoji

Nikdo ti nerozumí. Jsi smířenej člověk. Smířenej se svým osudem. Ačkoliv tě to někdo rozesmutní, víš že to tak je. Jsou vítězové a jsou smíření lidé jako ty. Nic nenaděláš.

co o tobě vypovídají emoji

Tady někdo ví nejlíp. Je nejlepší a nejkrásnější. Samolibost je tvá nejsilnější vlastnost a tak ti to vyhovuje.

co o tobě vypovídají emoji

Je ti 16 a chceš všem ukázat, že už nejsi panna.

co o tobě vypovídají emoji

Vážně, co jsi zač člověče? Budeš ten typ divnýho člověka. Lidi, co tě znaj to ví. Nic se u tebe nedá předvídat, žádná tvá reakce. Většinou mlčíš a když už promluvíš, nikdo nechápe, co chceš vlastně říct. Ale budeš vcelku v pohodě člověk. Asi. Dokud člověk nenajde ty mrtvoly, co schováváš u sousedů na dvorku.

Strpení, ani s přílišnou sebeanalýzou se to nemá přehánět, nechci nikomu přivodit krizi identity, proto pokračování příště, až na to budete připraveni mí drazí.

A teď šup, přiznejte se, kdo jsi, čtenáři můj?

Pokud vám to však nestačilo další možnosti sebeanalýzy například podle culíku nebo parfému, podívejte se na náš #sebeanalýza

Italština 101 na dovolenou

Italština 101 na dovolenou

Italská kuchyně, romantická zákoutí, temperamentní italové, umění, renesance, historie, filosofie, Shakespearovy příběhy, víno, moře, hory, jezera a … už jsem zmínila jídlo?  Itálie je místo, které si zamiluje každý. Nabízí spoustu oblastí a každá z nich je...

Ženské archetypy jako cesta k pochopení sebe sama

Ženské archetypy jako cesta k pochopení sebe sama

Jsou to vzorce chování, které se neustále opakují. Jsou to role, do kterých se my ženy stavíme neustále dokola. Doba se mění, trendy se mění, ale my jsme pořád stejné? Podle mnohých teorií máme každý svůj archetyp, podle kterého se chováme a pokud chceme porozumět...

Upřímné randící rady

Upřímné randící rady

Se zděšením jsem si uvědomila, že již pravděpodobně nespočítám na kolika schůzkách jsem byla. Ne pracovních, ale romantických. Je to děsivé zjištění. Obzvláště, když si uvědomím kolikrát šlo o ztracený čas. Jen mi to tehdy nepřišlo. Ve volném čase jsem swipovala sem,...