Co o tobě prozradí tvůj culík.

Zveřejněno 19. 7. 2017

Mít v létě dlouhé vlasy bývá dost náročné už jen z důvodu, že máte pocit, že se vám hlava uvaří a kůže pod vlasama se rozpuští. Ideální alternativou jsou culíky. Takže vy všichni, co tu sedíte v culíku, ztěžka oddechujete a ovíváte se starým časopisem, pojďte se podívat, co o vás váš culík vypovídá.

A kdyby jste pak chtěli víc, podívejte se, co o vás vypovídá váš nápoj nebo emoji.

Bez zbytečných okolků, pojďme na to.

VYSOKÝ CULÍK

Takový ten, ve kterým se dobře cvičí a říká, že ti je fuk, co si o toběě lidí myslí. Kdyby byl tenhle culík oblečení, byly by to maxi šaty. Někdo k tomu hodí nějaký věci a vypadá cool a někdo se může snažit sebe víc a prostě ne. Jen sportovkyně ho nosí pořád a bez ohledu na to jak v něm vypadají.

NÍZKÝ CULÍK ROZDĚLENÝ PĚŠINKOU

Business class mezI culíkama. Holky s tímto culíkem maj svůj život plně pod kontrolou. Mnohdy plně zaměřené na studium nebo na kariéru. A nebo se tak aspoň snaží tvářit na pohovoru. Je to taková černá kravata a oblek. A někdy trochu nuda. Jenom trošičku.

STŘEDNĚ VYSOKÝ CULÍK

Černá je nová černá. Denim je nová černá. A tenhle culík je jako všechno dohromady. Nedá se s ním nic moc zkazit. Když je ještě upravený (ráno v koupelně) působí elegantním dojmem. Když už není upravený (kdykoli po výlezu z domu) jasně říká “nezajímá mě váš názor, ale vím, že vypadám dobře“.

CULÍK NA STRANU

Ležérní a dobře skrývá tu “ošklivější” stranu obličeje.

DVA CULÍKY

S příchodem Harley Quinn se to stalo oblíbený u holek, co chtěj bejt sexy vyvrhelové. Do té doby to byla známka nedospělosti, naivity a čím starší žena, tím komičtěji to působilo. Nositelka je tedy buď skutečně naivní a nebo si na to pouze hraje a až zaútočí, bude to bolet.

POLOVIČNÍ CULÍK

Ten trend mezi teenageři. Má říkat “i dont give a f” a být tak trochu grunge a tumblr. Nositelky chodí do hipsterskejch kaváren a galerií. Pouští do světa hluboké myšlenky a občas věří, že nemá smysl někam chodit, když tam neni nic, co by se dalo dát na instagram. Jo a taky píšou blog. Mimochodem, právě mám tenhle napůl culík na hlavě.

UHLAZENÝ CULÍK

Nosí jednoznačně holky z kouzelnických rodin. Protože jinak nechápu jak se může někomu podařit tenhle maximálně uhlazený culík.

ROCKABILLY CULÍK

Gwen Stefani v něm vypadá dobře. Chce to hodně spreje na vlasy a dobře vyčesaný přední vlasy. Jde o nezávislý, drsný holky, bacha na ně.
Upozornění: Na ten culík musíte mít správný spirit, pokud ho nemáte, rovnou na to zapomeňte.
Tip: Dobře ladí s bandanou.

CULÍK S PRAMÍNKAMI KOLEM

Během devadesátek se ženy rozhodly, že uhlazený culík není cool pokud tvář nelemují dva pramínky. Někdy natočené, někdy vyžehlené, ale nesměly zkrátka chybět. Dnes se již na tento trend zapomnělo, ale občas se na někom objeví. Většinou se jedná o podivínky, ve svém světě. Popřípadě na někom, kdo zůstal v devadesátkách. Občas se někdo zatváří, že objevil nový způsob jako oživit účes a tak se to vyskytuje i na načesaných hlavách maturantek nebo na nevěstách třeba.

Pravda za clonou kouře: pasivní kouření z vapování

Pravda za clonou kouře: pasivní kouření z vapování

Přestože se objevuje stále více literatury o tom, jak škodlivý pro nás i naše okolí může vapování být, trend vapingu stále pokračuje. Není nic neobvyklého, že jdete po ulici a najednou vstoupíte do růžového oblaku žvýkačkového kouře, což znamená, že pokud s sebou máte...

Jak začít prokrastinovat: kompletní průvodce

Jak začít prokrastinovat: kompletní průvodce

Prokrastinace je jedna z nejvíce ceněných dovedností moderního člověka. Proč se nutit do práce, když můžete věnovat svůj čas těm opravdu důležitým věcem, jako je sledování koček na internetu nebo kontrolování, kolik máte lajků na posledním postu? Máme pro vás návod,...

Jak zůstat motivovaní, když máte chuť to vzdát

Jak zůstat motivovaní, když máte chuť to vzdát

Jsou dny, kdy to fakt nejde. Vítr fouká do očí. Sluníčko svítí příliš nebo je děsná zima. Došlo vám kafe nebo jiné životabudiče vaší konkrétní preference. Lidi se divně tváří a země se točí. A co víc. Točí se kolem něčeho, co se tak točí. A všichni se točíme v...