#sarkasmus 

Tolik časopisů a tak málo času. V našem článku Vám shrneme každý ženský časopis v pár větách. Že to nejde? Přesvědčte se sami!

Rubrika: Krása

Vyhladovte se!  Budete vypadat jako tahle modeka, i když ta vlastně vypadá taky úplně jinak. Ale vaše břicho a stehna? Samý sádlo. Je dost možný, že vás přítel podvádí. Když už budete v tom, neuvažovala jste někdy o plastice?

A makeup?! Ježiši ten makeup! Víte, že přirozená krása je teď IN, že jo? Tak si pořiďte tenhle přírodní makeup.

Rubrika: Móda

Podívejte se na sebe. Pořádně do velkého zrcadla. Tohle nosily snad naše babičky a ani v tý době to nebylo IN. To ne, takhle nemůžete do společnosti. Ja si můžete splést starorůžovou se světle růžovou?! A vínovou s mahagonem? Brr… Co na vás váš přítel vidí, když máte tuhle dlouhatánskou sukni jako stará panna? (Až v příštím čísle to bude IN až budou návrháři hledat inspiraci opět u našich babiček, tak pak možná, ale do té doby to nenoste proboha!) Nedivila bych se, kdyby vás přítel po tom, co vás takhle uvidí opustil. A když už jsme u toho…

Rubrika: Sex

Jste si jistá, že se chováte v posteli správně? Tak aby si to užil? Jinak.. no.. však víte… určitě vás opustí.

Rubrika: Celebrity

Panenkomarjá! Takhle celebrita je tak hubená! Rozhodně vypadala líp před tou dietou!

Nechutné! Tahle herečka připrala 2 kila. Koukněte jaká nechutná hromádka tuku se z ní stala.

Náš Holyvůdský donchuan spatřen zase s jinou. Ale nebojte dámy, brzy přijede i do Prahy, třeba budete mít také to štěstí a budete moct roztáhnout nohy pro pětiminutovou slávu.

V příštím čísle

  • Přirozená krása nadevše!
  • Buďte sama sebou!
  • Nepřizpůsobujte se svému příteli.
  • Rozhovor s celebritou o její zázračné dietě.

DÁREK: vzorek přírodního makeupu, který vám nevystačí ani na půlku obličeje, takže si ho můžete dát na ruku!


Vzorky:

„Oni totiž chtějí vzbudit ve svých čtenářích sběratelské vášně, neboť vědí, že už Čapek si myslel, že sběratelství je činnost užitečná a tak abychom nemusely sbírat něco, za co bychom třeba utrácely peníze nebo co by se špatně uskladňovalo, rozhodli se nám ušetřit práci a rovnou nám posílat kousky do sbírky. Protože co jiného s tím dělat, že ano.“ – KLARISSA