#vztahy 

Sex na jednu noc není nic neobvyklého. Jak se propast mezi pubertou a usazením stále zvětšuje, zdá se, že se do toho pouští víc z nás než kdy dřív. A nebo je to jen ta excentričnost každé mladé generace. Zatímco některé známosti na jednu noc se nesou v tom starém dobrém duchu – dát si panáka a svléknout se před cizím člověkem – některé jsou více či méně nezapomenutelné. 

Zeptala jsem se svých přátel a na instagramu na nějaké nezapomenutelné one night stands. Tady jsou.

“Byl jsem unavenej a opilej, fakt jsem neměl den, ale podařilo se mi nějakým způsobem sbalit holku. Co čert nechtěl, přišli jsme ke mě a ona že se skočí osvěžit do koupelny. Lehnul jsem si na postel a usnul. Vzbudilo mě zabouchnutí dveří” 

„Zapomněla jsem si u něj v bytě boty, když jsem ráno tajně odcházela a nemohla se vrátit zpět, protože by to znamenalo zvonit. Tak jsem šla bosa ranní Prahou.”

„Byla jsem na vysoké a byla pyžamová párty, takže jsem na sobě samozřejmě měla tričko s kačenkami. Jeden kluk se se mnou dal do řeči a padli jsme si do oka. Upřímně řečeno jsem hlavně pyšná na to, že jsem úspěšně sbalila kluka v kachním pyžamu.“

„Snažil se mi dát rybičku ze svého akvária, abych prej měla vzpomínku.“

“Bylo to v bytě, který se druhý den měl předávat. Přivedla jsem si tam cizince, kterého jsem tu noc potkala v klubu. Při předání se našla u postele jedna jeho ponožka.” 

„Bylo mi 20 let a už jsem nechtěla být panna, tak jsem šla na Tinder a měla svůj první a jediný sex na jednu noc. Bylo to nejlepší rozhodnutí.“

“Seznámil jsem se přes Tinder s jednou holkou. Byli jsme u kamaráda a hráli takovou sexuální deskovku a já si jí vzal po chvíli vedle do pokoje, kde bydlel bratranec. Už jsme byli oba nahý, už to skoro bylo, ale jak jsem byl opilej, tak se mi podlomila ruka a dal jsem jí loktem do obličeje, že jí začala strašně téct krev z nosu. Tak jsem se zeptal: “Sex už nebude?” No asi jsem se ptát neměl, to jsem na sebe byl strašně naštvanej.”

“Její pes mi při sexu olízl zadek.”

„Během Prague Pride jsem měla poprvé sex se ženou, kterou jsem potkala v baru. Teď jsem stoprocentní lesba.”

„Bylo to fajn, dokud mi do ucha nezašeptal: Chutnáš jako kořenová zelenina, konkrétně mrkev a tuřín.“

“Bylo mu 28, bydlel s rodiči. Vzal mě k sobě do pokoje a když jsem chtěla odejít, že už je čas jít domů, přesvědčoval mě, že to bude v pohodě, že rodiče nic neuslyší, že to má vyzkoušený. Rozhodla jsem se, že teda to zkusíme. Takovou rychlost fakt rodiče neměli šanci stihnout zaregistrovat.”