Rock’n’rollové léto – jaké akce si nenechat ujít v červnu

Zveřejněno 19. 5. 2022

Sex, drogy a rock’n’roll a nebo tak nějak. Po dvou odložených sezónách toto léto bude stát za to. Tak na všechny kocoviny, které se nestaly a na všechny hudební lásky, které jsme dlouho neviděli.

Červen

5.- 6 .6.
Imagine Dragons (US) (Praha – Letiště Letňany)

8.6.
Rise Against (Praha – Power station Holešovice)

11.6.
Prague Rocks: My Chemical Romance (Praha – O2 Aréna)
Koncert na který čeští fanoušci čekali 13 let. Kapela se rozpadla v roce 2013 a svůj reunion oznámila ve 2019, spolu s turné na rok 2020. Na ten zatracenej rok 2020, který koncertům moc nepřál. Ale dočkali jsme se a všichni můžeme v červnu vytáhnout ze skříně kostkované košile, hodit vlasy do obličeje a vytáhnout z šuplíku teenagerské emo já.

12.6.
The Offspring (Praha – Power station Holešovice)

15.-18.6.

Rock for People (Hradec Králové)
Kde začít? Green Day, Fall out boy, Royal Blood, Weezer, Skillet, Sum 41, Being as an ocean, Neck deep, You me at six, Spector, As December Falls, Grandson, … Letošní Rock for people je dost možná nejzajímavější ročník.

22.6.
Jimmy Eat World (LMB)

V pátek a v sobotu rozezní ulice festival Praha žije hudbou

V pátek a v sobotu rozezní ulice festival Praha žije hudbou

Festival Praha žije hudbou přináší již tento pátek a sobotu (7. a 8. června) nabitý program s více než 120 účinkujícími, kteří pod heslem Umění patří do ulic zaplní nejen hudbou pražské ulice, náměstí nebo parky. Na pětadvaceti různých místech festival nabízí...