Sociální sítě nám za poslední roky nabízejí nespočet nápadů, myšlenek a také inspirací. Co se týče Instagramu, snad každá z řad slečen, žen, dam objevují tu svoji módní inspiraci ušitou skoro na míru. I já takovou jednu mám. Hladí mě po mojí nenáročné módní duši. Pokud vám nejsou cizí zemité a neutrální tóny, minimalismus a přirozenost, možná se zamilujete stejně tak jako já, na první pohled!

Kdo je Karolina?

Karolina pochází z Polska a na 29 let rozhodně nevypadá! Pod pseudonymem Cajmel píše módní blog a je inspirací po celém světě tisícům lidí. Kromě populárnějších a dražších značek obdivuje také kousky, které objeví v secondhandech. Na YouTube může najít videa, kde kombinuje úlovky právě ze secondhandů, ale vytváří i klasické lookbooky od známějších značek jako například Cos a Arket.

V jednom rozhovoru se přiznala, že nemá příliš v oblibě léto, co se týče módní hravosti, a proto upřednostňuje podzim a zimu. Tyto roční období jsou pro ni inspirativní. Ve skříni ji nechybí milovaný vintage trenčkot, prošívané teplé bundy a šály z kvalitních materiálů. Oblíbila si také černé kožené boty do špičky. Její oblíbená značka sídlí v Amsterdamu pod názvem Les Coyotes de Paris. Nabízí jemné ženské vzory, hedvábí a kvalitu.

Úspěšná bloggerka ve svém šatníku velmi opěvuje bavlněné košile – má na nich ráda právě jejich jednoduchost, kombinovatelnost a pohodlí. Jako materiál pro ni vystupuje do popředí hedvábí a satén, nejraději se obléká do látek tohoto typu na jaře a v létě. Každé ženě by prý nemělo v šatníku chybět kvalitní bavlněné triko, košile, rovné džíny, a v létě například lněné šaty.

Ne vždy však stála za minimalismem a jednoduchou elegancí. Prošla si obdobím, kdy míchala extravagantnost a barvy. To ji přešlo a začala se zajímat spíše o kvalitu, udržitelnost a decentnost. Co se týče doplňků, miluje zlatou barvu, čelenky a hedvábné scrunchies.

Karolina je pro mě jednoduše řečeno bohyně elegantního minimalismu a důkaz přirozené krásy. Získala si mě hned! Co se líbí na Karolině vám? Získala si vaše módní sympatie?

Zdroj fotografií : Pinterest