10 typů na dárky k Sv. Valentýnu (made in CZECH)

Zveřejněno 7. 2. 2021

Valentýn se blíží, zamilovaní se nemůžou dočkat. Co ale podniknout v současné situaci? Je tomu bohužel tak, ale tento rok si na Valentýna nevyrazíme do restaurace na romantičkou večeři, ani do divadla, kina, či muzea. My si ale poradíme! Máme pro Vás pár typů, jak svou drahou polovičku zaručeně překvapit i doma. 😊

Současná situace je náročná jak pro nás, tak pro nespočet lokáních firem, restaurací a lidí, co jen zkrátka chtěli dělat to, co je baví. Rozhodli jsme se tedy, proč nepodpořit naši ekonomiku a nesoustředit se na české výrobky. Made in CZECH. Budete překvapeni, co nám všechno náš trh nabízí

Takže, pokud stále tápete, jste na správném místě.

Kuchař k vám domů!

Nestíháte, nebo jen prostě nejste fanda vaření? Myslíme, že tohle je ideální dárek, jak potěšit svou drahou polovičku. O vše bude postaráno, stačí si dát jen nohy nahoru a nechat se rozmazlovat.

https://www.kucharidodomu.cz/clanky/kuchari-do-domu-vari-na-sv-valentyna-u-vas-doma.html

Erotikon

Parfém.

Ať už chceme, nebo ne, parfémy patří k vyjádření smyslnosti, či vášně a proto může být tento dárek ten pravý. Zahalte se do tajuplného pláště Erotikon od PIGMENTARIUM (vypráví příběh o chtíči a lásce). Seženete ho buď online, nebo v Ingredients store.

https://cs.pigmentarium.com/erotikon-1

Ruckl – love

Skleničky Ruckl – love edition.

Sklenice z této edice jsou přímo jako stvořená pro Valentýn. Sklenička je růžová, nebo bílá a je do ni vyryto srdce, či nápis love. Dá se koupit buď po jednom, nebo v setu po třech.

https://www.ruckl.com/cs/rueckl-contemporary/14-sklenice-love-i-200-ml-pink.html?gclid=CjwKCAiA9vOABhBfEiwATCi7GIfDeVTdXX2SR8Y7fyB-Ok8haHCY-vJOR4kHPBJ2wcZZYDlnvXA4rRoCGZUQAvD_BwE

Šperky.

Ano, ano a jednoznačně ano. Ženy a šperky k sobě neodmyslitelně patří.. Minimalistické šperky Antiperle jsou s mořskou tématikou a jako dárek na Valentýna ideální.

http://www.antipearle.com/cz/e-shop-cz

Donut.

Je tu někdo, komu by neudělal radost donut? A ještě z valentýnské edice? Mě tyto boxy uchvátili už minulý rok, dělá je buď Donuter a nebo veganská varanta Donut shop Prague, které dělají box i letos se čtymi donuty za 340,-.

Valentýnský box Donut Shop Prague

https://www.facebook.com/donutshopprague/videos/981500362380502

Jahody v čokoládě Stainer a Kovařík

Čokoláda.

Když už jsme u toho sladkého, tak s čokoládou je to jako s donutem. Mezi mojí oblíbenou patří Pražská čokoláda Stainer a Kovařík. Je boží. Vyzkoušejte sami, mají speciální valentýnskou edici, ve které si vybere každý. Totální bomba: lyofilizované jahody v bílé čokoládě.

https://eshop.prazskacokolada.cz/valentyn/

Teplákovka.

Pro odlehčení situace – momentálně neznám holku, slečnu či maminku, co by se jí nehodila teplákovka (ještě v tuhle dobu). Zkuste tuhle od Jiřího Kalfaře a nebude s vám z ní chtít ven. Je z kolekce s názvem LOVE, která je veganská – celkově animal friendly. Takže jako dělaná pro tuhle příležitost!

https://jirikalfar-shop.com/collections/l-o-v-e

Ambiente v Vás doma.

Steak z Čestru, který si můžete připravit doma? ANO! V balení najdete jak očištěné steaky, tak předsmažené hranolky s olejem a lojem na dosmažení, salátek a omáčky. Yummy!

https://www.cestrdomu.cz/steakovy-box/

Box pro 2

Masáž.

Dopřejte si Thajsou masáž z prostředí domova. Není nic příjemnějšího, než se nemuset kabinkách převlíkat do uvolněného těla. Stačí jen zvednout telefon, nebo ..?

https://www.tawan.cz/masaze-domu

SHARE LOVE (NO HATE)

T.

Italština 101 na dovolenou

Italština 101 na dovolenou

Italská kuchyně, romantická zákoutí, temperamentní italové, umění, renesance, historie, filosofie, Shakespearovy příběhy, víno, moře, hory, jezera a … už jsem zmínila jídlo?  Itálie je místo, které si zamiluje každý. Nabízí spoustu oblastí a každá z nich je...

Ženské archetypy jako cesta k pochopení sebe sama

Ženské archetypy jako cesta k pochopení sebe sama

Jsou to vzorce chování, které se neustále opakují. Jsou to role, do kterých se my ženy stavíme neustále dokola. Doba se mění, trendy se mění, ale my jsme pořád stejné? Podle mnohých teorií máme každý svůj archetyp, podle kterého se chováme a pokud chceme porozumět...

Upřímné randící rady

Upřímné randící rady

Se zděšením jsem si uvědomila, že již pravděpodobně nespočítám na kolika schůzkách jsem byla. Ne pracovních, ale romantických. Je to děsivé zjištění. Obzvláště, když si uvědomím kolikrát šlo o ztracený čas. Jen mi to tehdy nepřišlo. Ve volném čase jsem swipovala sem,...