Blížíme se k oslavám jedno desetiletí, co je Style Brunch na světě. A v jednom to vyvolává smíšené emoce. Když mi před rokem nabídli možnost spolupodílet se na knize pro začínající blogery a blogerky, připadalo mi, že jsem pravděpodobně ta neméně povolanější osoba, která by o něčem takovém mohla psát. Já která jsem všechno ze světa blogování trochu sabotovala a sabotovala. Ale zalichotilo mi to natolik, že jsem se rozhodla do toho jít. Kdo neumí, učí, že?

Kdybych si před 9lety nezaložila blog, pravděpodobně bych dnes neměla žádné kamarády a byla bych noční můrou každého muže.

PJ pro knihu Tvorba úspešného zarábajúceho blogu

Je zvláštní v době, kdy se zdá, že blogování vymírá a nahrazuje je instagram a teď možná i tiktok, přemýšlet nad blogováním. Radit na to téma. Články se smrskly do několika znaků pod instagramovým postem a čtenáři zlenivěli. Říká se.

Ale když se rozhlédnu kolem sebe, vidím stále plno šikovných blogerek. A nedivím se.

Mít vlastní blog je něco jiného než mít instagram. Dříve či později se z blogu stane váš malý business. Business, který jste vybudovali zcela sami. Stanete se brand managerem, marketingovým guru, social media expertem, copywriterem, redaktorem, ekonomem, fotografem, modelem. Není to jednoduchá práce, pokud to chcete dělat naplno a pořádně. Ale vyplatí se. Poznáte nové lidi a především poznáte sami sebe.

Proto obzvláště na oslavu svých začátků, přidáváme na Style Brunch rubriku Blog brunch, pouze pro blogerky.

Budeme zde sdílet zajímavé blogerky (každý měsíc jedna), tipy pro blogerky, jak na sociální sítě, online marketing,…

Zůstaňte s námi – každé druhé úterý!