Nespočet hrnečků a jeden blog.
Nespočet myšlenek a jeden hlas.
Nespočet snů a jeden život.
Pak taky nespočet červů a jedna mrtvola.

A jde se dál. Ty tu sedíš, trochu piješ a hniješ. Style Brunch. Jak fancy název blogu. A přesto to již úspěšně zahlcuje internet již od roku 2010, tady rovný čtyři roky. A započíná svůj pátý rok.
Krása.

První rok se psal výroční článek krásně. Jednoduše se sepsalo, jak to vůbec začalo, poděkovalo se a šlo domů.
Druhý rok to šlo taky nádherně. Shrnulo se, co se stalo. Co mi to přineslo. Pak jsem si taky musela odůvodnit, proč blog píšu, aby náhodou kdyby něco…
Třetí rok už byl poprvý na blogspotu. To už jsem si říkala, že není možné vymyslet něco originálního. A přece se něco našlo. Ten třetí rok byl pro mne totiž zlomovým. Stylebrunch vyšel z řad rádoby fashion blogísků a dostal se do této podoby.
Co ale psát ve čtvrtém roce?

Na čtvrtý rok bych tu měla snad už pouze modlitbu.

Pokud jsi křesťan:

Otče náš, jenž jsi na nebesích,
posvěť se jméno mé.
Přijď v království mé.

Buď vůle tvá jako v nebi, tak i na zemi či na blogu
Názor a styl náš vezdejší dej nám dnes.

A odpusť nám naše hříchy,
jako i my si odpouštíme.
A uveď nás ve větší potěšení,
a zbav nás od všeho falešného.
Amen.

Pokud jsi muslim:

Brnuch je největší (4 x)Dosvědčuji, že není jiného Brunche kromě Style Brunche (2x)Dosvědčuji, že PJ je prorokem Brunche (2x)Pojďte rychle na Brunch (2x)Pojďte rychle k iluzi i realitě. (2x)Brunch je největší ze všech (2x)Není jiného Brunche kromě Style Brunche (2x)(text upraven podle příručky pravého muslima)

Pokud jsi budhista: 

(vycházející z budhistické modlitby pře jídlem)Největšímu učiteli, vzácné PJnejvětšímu ochránci, vzácné PJnejvetšímu průvodci, vzácné PJnabízím toto jakožto objeť, třem klenotům.(Strašně blbě se předělává modlitba polyteistického náboženství na monogamní)

Pokud jsi ateista:

O velký třesku a vy molekuly ve mne, dejte mi sílu a nadhled při čtení tohoto blogu. Vy energie v mém mozku, nepřehřejte se a neurazte, když čtete urážlivý text. Slibuji, že budu navštěvovat a přát Brunchi vše nejlepší se vší donucenou upřímností. Vím, že mě má PJ ráda a stejně tak já ji. Brunch budiž mým místem věčného odpočinku.Zdar!