Podívejte se na naše úchvatné blogerky. Přinášíme Vám výběr toho nejlepšího z české blogové scény. Holky, které mají co říct.

Life is a beach cocktail

(Blog)

#Lifeisabeachcocktail .com
Není jen tak obyčejná fráze doplněná hashtagem, ani obyčejný životní styl. Je to životní motto, které denně inspiruje své fanoušky k zdravějšímu životnímu stylu, ekologii, lásce, práci na sobě samém, cestování a odvrací ty největší módní prohřešky. Snaží se pomoci najít sám sebe a zorientovat se v moderním světě, pomáhat ostatním a milovat život.

Ms Always Late

(Blog)

Volám Alexandra Čuchorová a pochádzam z Martina a mojou láskou je umenie. Rôzne, všetky druhy či formy umenia. Rozmýšľala som, kde by som mohla nájsť syntézu pre všetky moje lásky a preto som si pred asi piatimi rokmi založila blog Ms Always Late. Začalo to nevinne ako môj virtuálny dníček, vlastne stále ho zaň považujem, ale na druhú stranu som si postupne uvedomovala silu slova a ako ma začali ľudia viac čítavať povedala som si, že k tomu peknému outfitu pridám aspoň múdre vety.

Ztracena v Praze

(Blog)

Brunch články

29. ledna!

Verča je mladé děvče z Prahy, které neví, co si dřív vybrat. Bude drsná nebo milá? Kamarádská nebo povýšená? Budeme doufat, že snad jen to dobré. Na blogu se zabývá tipy, triky, recenzemi a úvahami. V jedné chvíli píše o seriálech na Netflixu, v druhé o tom, proč ji nebaví moderní influenceři. Také vám poradí, jakou kosmetickou novinku se vyplatí pořídit nebo co číst. Chce obsáhnout vše, co jí zrovna krouží v mozku. Někdy je toho ale moc. Kde začít? Vy si přečtěte článek, který napsala na StyleBrunch a ona? To už necháme na ní.