#sarkasmus 

Nikdo nejsme neomylní. I ti nejlepší z nás jsou čas od času vystavěni konverzacím, u kterých by raději nebyli. To občas souhlasíte, že se setkáte se spolužákem ze základní školy, jdete na třídní sraz, rozhodnete se jít na tinder rande a nebo se prostě rozhodnete opustit společnost sebe sama a vyrazíte se socializovat. Ale nebylo by Brunche, abychom pro vás neměli únikový plán.

Co dělat, když se ocitnete ve špatné konverzaci?

  1. Začněte třít kolena nebo ruce o sebe, dokud nevznikne kouř. Pak zmizte dramaticky v dýmu, jako správný ninja.
  2. Chytněte se za hrudník a zakřičte: “au” a vrávoravě odkráčejte, jako postavy ve filmech ze sedmdesátek, když je postřelí.
  3. Najděte meč. Upadněte na něj a počkejte na cestu přímo do nebe.
  4. Sedněte si na zem a houpejte se dopředu a dozadu. Když se kdokoliv zeptá, co vám je, zašeptejte “temný pán mi zakázal dál mluvit”.
  5. Jděte na záchod. Zamkněte za sebou dveře. Vyskočte oknem ven. Změňte si jméno.
  6. Začněte odpovídat v klingonštině.
  7. Nenápadně vypusťte balónek s obrázkem svého obličeje a předstírejte, že ho honíte, jako by to byl váš dvojník na útěku.
  8. Předstírejte, že jste se proměnili v sochu, a stůjte naprosto nehybně, i kdyby to mělo znamenat, že budete hodinu zadržovat dech.
  9. Nenuceně se zeptejte, jestli někdy neslyšeli o fascinující konspirační teorii zahrnující tajný spolek zlých veverek. Pokračujte v jejím složitém vysvětlování.
  10. Řekněte, že provádíte převratný výzkum vlivu gumových kačenek na lidskou inteligenci a právě jste byli osvíceni, proto musíte okamžitě spěchat do své „laboratoře“.

A nebo prostě řekněte, že se omlouváte, ale už to nesnesete a musíte odejít a nikdy se už nevidět. Upřímnost je koneckonců nejlepší. Každý hned ví, na čem je.