V dnešní době je velmi důležité, abychom udržovali naše fyzické zdraví a psychickou pohodu. Náš svět se nám může jevit jako velmi zrychlený a nepřátelský, ale po dobrém odpočinku získáme jiný pohled. Můžete začít pozitivně uvažovat, sestavit si kvalitní jídelníček, jít si zaběhat nebo zacvičit, popřípadě si sama jít na procházku provětrat hlavu.

Nejlepší wellness v ČR vám umožní celkovou regeneraci a relaxaci na pár dní – nejčastěji tedy na víkend. A poskytuje hned několik procedur. Spousta hotelů v současnosti nabízí svá wellness zařízení – fitness centra, bazén a sauna, ale když ženy uslyší wellness, většinou si spíše představí masáže, zábaly a podobné rozmazlování. Ale mnoho z nás prahne i po pokládání kamenů na tělo a aromaterapii.

Občasný wellness pobyt je příjemnější…

Možná tomu nevěříte, ale je tomu tak. Nejde o moc drahé pobyty a zažít je můžete častěji. Pokud nejste vyloženě nemocní a netrpíte chronickým onemocněním, pak jsou občasné a víkendové pobyty nejlepší. Zbavíte se přebytečného stresu a vyzkoušíte si venkovní aktivity – třeba vás některá chytne. Nejlepší wellness hotely v ČR jsou také speciálně zaměřeny zvlášť na ženy a zvlášť na muže, a dokonce jsou i určité procedury pouze pro seniory.

Kam pro nejlepší wellness víkend?

Teplé a slunné dny jsou ty tam. A protože nám začala i zima, našli jsme pro vás 4 kouzelná místa pro strávení wellness pobytu. Dopřejte si jednou začas luxus pro tělo i vaši duši. Třeba se sem vrátíte…

·        Hotel Miura – zde se můžete těšit na vyhlášenou gastronomii, golfová hřiště a na další služby

·        Chateau Herálec – užijete si parní lázeň, švédskou saunu, masáže, bazén a architekturu

·        Theatre hotel – dostanete výběr z mnoha masáží, čeká na vás finská sauna, bylinné a parní lázně a nerušené relaxace. Pobyt můžete i někomu věnovat dárkovým voucherem.

·        Augustiniánský dům – ideální místo pro všechny, kteří chtějí útulné prostředí a dostatek soukromí. Jedno z nejhezčích wellness center v České republice.