Tenisky Nike Air Max jsou velmi populární, a to napříč různými věkovými kategoriemi mezi ženami i muži. Tato řada zahrnuje pestrý sortiment, vybírat můžete ze stovek modelů. Díky jedinečné technologii jde o obuv jako stvořenou pro sportovce, ovšem oblibu si získala i mezi nadšenci do streetwear módy.

Historie sneakers

Příchod Nike Air Max na trh byl revoluční. Air Max jsou první tenisky, ve kterých byla použita vzduchová kapsle. Jde o plynový polštářek, který nahradil pěnu podrážky. Obuv tak získala perfektní schopnost tlumení, čehož využívali zejména sportovci. 

Prvním modelem byly boty Air Max 1, které jsou stále oblíbené i v této době. Ovšem přidala se spousta dalších modelů, které jsou typické netradiční technologií vzduchové kapsle. Dostupné jsou pestrobarevné modely v různém provedení, každý si tak může najít to pravé. Jde o perfektní obuv pro muže, ženy i děti.

Od sportu do města

Ačkoli původně šlo zejména o tenisky pro sportovce, nyní jsou Air Max oblíbené mezi všemi. Z pestré nabídky si vyberou teenageři, milovníci streetwear módy i nadšení sportovci, kteří hledají kvalitní obuv. Díky tomu, že řada Air Max zahrnuje spoustu zajímavých kategorií, vybere si opravdu každý.

S teniskami můžete zazářit při korzování městem, ve škole i v práci. Poskytnou komfort i při spontánním výletu do přírody a sportu. To, jak sladíte sneakers se svým stylem, záleží pouze na vás. Hodí se totiž k volnočasovým kouskům, ovšem unosíte je klidně i k neformálním šatům a džínovým sukním. Variabilita je jednoduše skvělá – najděte svůj styl.

Populární modely

Jedním z nejoblíbenějších modelů jsou rozhodně Nike Air Max 97. Tyto tenisky se objevily v roce 1997 a svým nadčasovým stylem okouzlily nejednoho milovníky streetwear módy. Sneakers jsou inspirované takzvanými bullet trains – rychlovlaky z Japonska. Typické jsou také vzduchovou bublinou tlumící došlap, která se nachází po celé délce chodidla. Jde o dynamický a jedinečný model dostupný v různých barevných kombinacích.

Velmi zajímavým modelem jsou Nike Air Vapormax. Podrážka neobsahuje střední pěnovou vrstvu, ale pouze vzduchovou kapsli po celém povrchu podrážky. Nabízí tak jedinečný komfort a radost z každého kroku. Jde primárně o běžecké tenisky, které si však díky originálnímu stylu získaly oblibu i mezi milovníky módy.

Air Max jsou populární tenisky, přičemž vybírat můžete z mnoha modelů. Kromě výše zmíněných se nabízí například také Nike Air Max 270, Nike Air Max 90 či Nike Air Max 95. Širokou nabídku populárních sneakers nabízí Flexdog. Jde o pestrý katalog tenisek, ve kterém najdete ty nejlepší sneakers.

Nike Air Max si získali sportovce jedinečnou technologií vzduchové kapsle. Ovšem značka dokáže zaujmout stylovou obuví, díky čemuž se tenisky s velkou oblibou dostaly i do botníků nadšenců streetwear módy.