Letošní jaro přivedlo do sortimentu Coqui řadu novinek a jednou z nich je i kolekce dětské obuvi a doplňků s názvem Hero. Všechno se točí kolem motivu našeho žabáka, tentokrát superhrdiny, který zdobí bláznivými a barevnými motivy pantofle a nazouváky pro vaše nejmenší. Coqui Hero, to je 8 jedinečných modelů, které zakoupíte ve velikostech 20 až 28 u nazouváků (clogsů) a 24 až 34 u pantoflí, které jsou vhodnější pro starší děti, protože už nemají elastický patní pásek. Právě pro příjemný patní pásek jsou clogsy od Coqui u maminek tak oblíbené, poskytují dětem botu, jejíž podrážka neklouže a navíc perfektně drží na jejich drobném chodidle. Neklouzavý materiál Coqui Air má spoustu výhod, například máte jistotu, že bota při došlapování dostatečně absorbuje energii a navíc má antibakteriální charakter. 

Až budete pro vaše poklady vybírat vhodnou velikost, nezapomeňte, že u nás obuv číslujeme v takzvaném francouzském systému (dnes jej běžně naleznete pod označením EU). To znamená, že číslo bot odpovídá délce stélky v centimetrech, která je vynásobená koeficientem 1,5. Tím nejdůležitějším údajem pro výběr vhodné velikosti bude tedy délka chodidla vašeho dítěte, která by se měla rovnat délce stélky obuvi. Až ji budete měřit, určitě to provádějte ve stoje a ideálně tak, aby pata měřeného chodidla byla opřená o stěnu. Tak se vyhnete nepřesnostem a odchylkám, které by vám zabránili ve zvolení ideálního čísla. 

U bot pro děti uvádíme zpravidla dvě čísla, například 24-25. To z toho důvodu, že dětem rychle rostou nožky. Právě tuto variantu zvolíme, pokud má naše dítě v současné době velikost 24. 

Pokud jste u nás nakupovali v poslední době, tak víte, že naše boty mohou být ozdobené amulety, tyto hravé doplňky doprovází v nových variantách i kolekci Hero. Neváhejte a podívejte se sami, jak je možné naše dětské nazouváky doplnit. Na výběr máte již z desítek parádních amuletů.