Jaro je v plné síle a širokou nabídku obuvi v Coqui obohatily tři novinky. Dětský sortiment rozšířila kolekce Hero, hrdinný žabák řádí na pantoflích a nazouvácích pro ty nejmenší. Další novinkou jsou elegantní jednotlivé volnočasové pantofle Lou, ve variantě pro dámy i pány. A třetí, dominantní pantofle na platformě Coqui PAM nabízí nevšední kombinaci naší unikátní pěny a korkové stélky. 

Pestrobarevný svět pro ty nejmenší

První se podívejme na kolekci Hero, která skvěle zapadá do světa nejmenších svými motivy i barevným provedením. Obuv, která se hodí ke většině dětských aktivit, poskytne pohodlí během pobytu ve školce, venku na hřišti, při procházce městem i u vody. Nedílnou součástí všech modelů je samozřejmě podrážka, která neklouže a materiál, který je svými vlastnostmi antibakteriální. Některé modely navíc zdobí naše amulety, jedinečné doplňky, které jinde nenajdete.

Pantofle Lou – stylovka pány i dámy

Lehký materiál Coqui Air dal v kombinaci s minimalistickým designem vzniknout krásným pantoflím, které se hodí k většině vašeho šatníku. Vypadají dobře v kombinaci s plátěnými kalhotami, sukní nebo s kraťasy. Antibakteriální povrch naší unikátní pěny se postará o to, že vaše nohy budou v přívětivém prostředí i v parných letních měsících. Podešev splňuje všechny naše standardy, můžete se spolehnout na to, že neklouže. 

I když dáte pantoflím zabrat v prašném nebo jinak špinavém prostředí, s jejich údržbou si nemusíte lámat hlavu, na naše produkty postačí vlhčený látkový hadřík. Používání chemie při čištění je naopak nežádoucí a zbytečné. Materiál Coqui Air se čistí snadno. Po práci s hadříkem nechejte obuv samovolně oschnout, vystavení přímým umělým zdrojům tepla by bylo špatným rozhodnutím.

PAM – spojení korku a pěny

U dámských pantoflí PAM přicházíme s doposud nevídanou kombinací materiálů. Vyjímatelná stélka z korku potěší vaše chodidlo, skvěle totiž absorbuje energii při došlapu. Navíc v kombinaci s výraznou až dominantní platformou u modelu PAM vypadá velmi dobře. Tento model u nás v současné době najdete ve třech barevných provedeních, písková je pastelovou barvou, která decentně působí. Černá je klasikou, se kterou nemůžete nic zkazit a orchidejová je výraznou letní variantou, kterou si oblíbí ty odvážnější z vás. 

Tento model nabízíme tradičně ve velikostech 36-41 na stupnici francouzského číslování velikostí. To znamená, že číslo bot odpovídá délce stélky v centimetrech vynásobené koeficientem 1,5.