Přivítejte novou sezónu výraznými barvami a třpytem! Přesně takové budete chtít nehty na jaro 2022 – party ready!

S příchodem teplejších měsíců naše manikúra, stejně jako naše oblečení, volá po změně. Zatímco letošní zima se nesla ve znamení náladové modři a lesní zeleně, manikúra se na jaře 2022 dočká oživení, které všichni zoufale potřebujeme. Již nyní se setkáváme s nápadně živými barvami a neodolatelně hravými vzory. Nemluvě o nehtových drahokamech a 3D texturách, které se v našich feedech na sociálních začaly objevovat už v zimě, ale po zbytek letošního roku si jich užijeme mnohem více!

Nehty na jaro 2022

Zatímco mnoho nehtových jarních trendů koluje rok co rok (vzpomeňte si na pudrové pastely), zdobení nehtů je nyní rozhodně v kurzu a trendy jsou stále propracovanější. Zvýšený zájem o nail art jsme zaznamenali s vzestupem manikúry v seriálu Euphoria, která dokazuje, že i jejich nehty mohou být stejně inspirativní jako líčení v první sezóně. S ohledem na to se připravte na to, že jarní manikúra bude odvážnější a přehnaná – tím nejlepším možným způsobem. Čtěte dále a zjistěte, které odstíny, tvary a zdobení nehtů budou v této sezóně hrát velkou roli a jak se můžete inspirovat!

3D Manikúra

Možná za to může Euforie, ale všude se objevují nejen drahokamy a perly. Velký rozmach zažívá i 3D nail art, od bublinkových nehtů po propíchnuté.

nehty trendy 2022 jaro 3D manikúra

Metalické nehty

nehty trendy 2022 jaro metalické nehty

Metalické nehty jsou v poslední době v módě a Dua Lipa a Kourtney Kardashian jim daly svůj souhlas. Jarní manikúra se však chystá zvýšit laťku. Stříbrné chromované manikúry působí téměř zrcadlově a na pomezí zrcadlových a 3D nehtů jsou trendy také diskokoule.

Francouzská manikúra trochu jinak – Micro french

Naše oblíbená klasika – francouzská manikúra – prošla tuto sezónu malou proměnou. Pro modernější vzhled vidíme kratší nehty s barevnými mikro francouzskými špičkami, které jsou patrné jen při pohledu zblízka.