Průvodce: Móda podzim zima 2020

Zveřejněno 4. 9. 2020

Měsíc módy je tu a s ním i další přehled módních trendů na sezónu podzim zima. Tato sezóna je díky chladnějšímu počasí a s ním spojenému vrstvení, je módně nejkreativnější a nejzajímavější. S tím spojené módní trendy jsou pak o to zajíavější. Pojďte se s námi inspirovat těmi nejlepšími módními trendy!

Kožené kabáty

Kožené kabáty módní trendy podzim zima 2020

Pokud zvažujete investici do kvalitního kabátu, zvolte kožený. Navštivte butiky jako je Kara a nebo skvělý výběr naleznete v secondhandech, z těch výběrových Vám určitě poslouží Lula Vintage Prague, která nás podobnými kousky zásobuje již od začátku roku.
Pamatujte, čím víc Matrix, tím víc, jako z přehlídkových mol.

Loewe
Alberta Ferretti

Třásně

Bottega Veneta je značkou, která určuje trendy od chvíle, kdy ji převzal Daniel Lee. Letošní sezóna tomu není výjimkou, proto všichni zpozornili, jakmile se na všem začaly objevovat třásně. Od kabelek po šaty, čím delší, tím lepší.

Cardigan

Dokážete si představit podzim nebo zimu bez dlouhého pleteného světříku, do kterého se můžete kdykoliv zabalit? vyzkoušejte kombinaci s dlouhou košilí.

Agnona
No21

Bodycon

Už v seznamu módních trendů na jaro léto 2020 jsme se zmínili o návratu čistých linii 90. let, to samé pokračuje i v této sezóně. Upnuté bodycon šaty vám zdůrazní postavu a budete v nich hvězdou všech večírků.

Výrazné límečky

Oživte jakýkoliv obyčejný otfit, sako či cardigian zajímavým límečkem a buďte nepřehlédnutelná.

Ramena

A u výrazných vršků zůstaneme, jelikož se vrací další devadesátkový trend, který by nás ještě před 5 lety nenapadl, že bude zpět – výrazné ramenní vycpávky. Svůj podíl na tom má tričko jménem Eva newyorsko-pařížské značky The Frankie Shop s ramenními vycpávkami, které teď všichni kopírují. Troufnete si?

https://www.instagram.com/p/B9uyqwrFMWq/?utm_source=ig_embed

Kápě

Sofistikovaný look vykouzlíte decentní kápí. Jsou chick a ideální na podzimní korzování.

Samet je zpět

Chladnější počasí si žádá i teplejší látky. Krom pletených materiálů vsaďte opět na samet, který si letošní sezónu dal na chvilku pauzu, ale je zpět na scéně v o to větší parádě!

Přepásaná saka

Toto jednoduché oživení obyčejného saka se stále drží a upřímně – ani bychom to jinak nechtěly.

Vysoké kozačky

Čím vyšší, tím lepší!

Holinky

A už zase skáču přes kaluže.

Řetězy

Další trend, který si neseme již z minulé sezóny (a té předminulé).

Červená

Když přijde na barvy, je tu jedna, která je letos nejzářivější – červená!

Balenciaga
Arlington

Back to black

A další barvou na doplnění červené, je – jak jinak než – černá. Díky, díky, díky.

MBPFW SS24: Kdo a co stojí za zmínku

MBPFW SS24: Kdo a co stojí za zmínku

Aneb o čem mluvíme na Brunchi i po akci. Lokace Propojení módy a industriální budovy není nic neobvyklého, ale teď si to opravdu sedlo. V porovnání s posledními roky to mělo naprosto jinou atmosféru. Vanda Janda Birthday Party Vanda Janda má svůj ikonický styl, který...

Kdy je to móda, umění a kdy jen touha šokovat?

Kdy je to móda, umění a kdy jen touha šokovat?

Jakmile pracujete v módním průmyslu, stáváte se pro rodinu, přátele a známé (pokud se na módní scéně také nepohybují) někým s kým si nejde promluvit o oblečení. Automaticky začnou přiznávat, že tomu vlastně nerozumí. "Módní" totiž podle nich v překladu znamená ujetý,...