Dokážete si to vůbec představit? Teplo? Dokážete si představit vlhký vzduch, sůl ve vlasech a paprsky slunce na holém těle? Pravý opak toho, co nám předvádí počasí venku. Šedivé dny, vítr a přísliby brzkého sněžení, to je naše realita všedního dne.

Pojďte si ji s námi prozářit, jak jinak než módou. Máme pro Vás totiž krásné kampaně, které Vám připomenou, že léto existuje (někde).

Středozemní moře a slunečné Marseille.

Tam nás přenese jarní kolekce značky Orsay. Jak již řekla Miranda Priestly – květinové vzory na jaro?

zdroj: GIPHY

Tak přesně tím vás strašit nebudeme. Fandíme spíše hře struktur – od lehkého šifónu, přes semiš a lesklý satén a inspiraci Francouzskou Riviérou. A co pro běžný den? Samozřejmě džíny – klasika všech jarních outfitů. Jak je u tohoto ultra univerzálního materiálu zvykem, přichází v různých provedeních. Nebojíme se říct, že je z čeho vybírat! Modrá halenka s parádním výstřihem, overal v sytě tmavě modré barvě nebo bílý kaftan a kalhoty – denim přináší tolik svobody! V kombinaci se semišovou bundou a moderními kovbojskými botami můžete se bez obav vrhnout do všech nových dobrodružství.

Nekonečné léto

Kampaň Bottega Veneta Spring 2020 je vizí požitkářských chvil, jež jsou ukotvené ve smyslnosti a čistém luxusu.

Kreativní ředitel Daniel Lee, společně s fotografem Tyronem Lebonem, pokračují i v této kampani v jejich představě nekonečného léta.

Znak vznešenosti a luxusu.
Nečinně se vznášející v čase.
Slunce. Moře. Rozkoš.
Slabé cvaknutí objektivu fotoaparátu v dálce.
Paparazzi připraveni zachytit vhodný okamžik.
Horní paluba. Rozvíjející se bezstarostná smyslnost.

Klid. Sebevědomí. Modelové Mica Argañarazand a Edoardo Sebastianelli.
Studené řetězy se smyslně ohřívají na sluncem políbené pokožce. Zemité tóny a výrazné barevné prvky.

Nekonečně modrá obloha přecházející do korálových a fialových odstínů. Opulentní šperky a třpytící se flitry pod večerním ohňostrojem.
Den plný požitků končí jen proto, aby opět začal den následující.