Móda, která Vám připomene, že léto je skutečné

Zveřejněno 30. 1. 2020

Dokážete si to vůbec představit? Teplo? Dokážete si představit vlhký vzduch, sůl ve vlasech a paprsky slunce na holém těle? Pravý opak toho, co nám předvádí počasí venku. Šedivé dny, vítr a přísliby brzkého sněžení, to je naše realita všedního dne.

Pojďte si ji s námi prozářit, jak jinak než módou. Máme pro Vás totiž krásné kampaně, které Vám připomenou, že léto existuje (někde).

Středozemní moře a slunečné Marseille.

Tam nás přenese jarní kolekce značky Orsay. Jak již řekla Miranda Priestly – květinové vzory na jaro?

zdroj: GIPHY

Tak přesně tím vás strašit nebudeme. Fandíme spíše hře struktur – od lehkého šifónu, přes semiš a lesklý satén a inspiraci Francouzskou Riviérou. A co pro běžný den? Samozřejmě džíny – klasika všech jarních outfitů. Jak je u tohoto ultra univerzálního materiálu zvykem, přichází v různých provedeních. Nebojíme se říct, že je z čeho vybírat! Modrá halenka s parádním výstřihem, overal v sytě tmavě modré barvě nebo bílý kaftan a kalhoty – denim přináší tolik svobody! V kombinaci se semišovou bundou a moderními kovbojskými botami můžete se bez obav vrhnout do všech nových dobrodružství.

Nekonečné léto

Kampaň Bottega Veneta Spring 2020 je vizí požitkářských chvil, jež jsou ukotvené ve smyslnosti a čistém luxusu.

Kreativní ředitel Daniel Lee, společně s fotografem Tyronem Lebonem, pokračují i v této kampani v jejich představě nekonečného léta.

Znak vznešenosti a luxusu.
Nečinně se vznášející v čase.
Slunce. Moře. Rozkoš.
Slabé cvaknutí objektivu fotoaparátu v dálce.
Paparazzi připraveni zachytit vhodný okamžik.
Horní paluba. Rozvíjející se bezstarostná smyslnost.

Klid. Sebevědomí. Modelové Mica Argañarazand a Edoardo Sebastianelli.
Studené řetězy se smyslně ohřívají na sluncem políbené pokožce. Zemité tóny a výrazné barevné prvky.

Nekonečně modrá obloha přecházející do korálových a fialových odstínů. Opulentní šperky a třpytící se flitry pod večerním ohňostrojem.
Den plný požitků končí jen proto, aby opět začal den následující.

Ženské archetypy jako cesta k pochopení sebe sama

Ženské archetypy jako cesta k pochopení sebe sama

Jsou to vzorce chování, které se neustále opakují. Jsou to role, do kterých se my ženy stavíme neustále dokola. Doba se mění, trendy se mění, ale my jsme pořád stejné? Podle mnohých teorií máme každý svůj archetyp, podle kterého se chováme a pokud chceme porozumět...

Upřímné randící rady

Upřímné randící rady

Se zděšením jsem si uvědomila, že již pravděpodobně nespočítám na kolika schůzkách jsem byla. Ne pracovních, ale romantických. Je to děsivé zjištění. Obzvláště, když si uvědomím kolikrát šlo o ztracený čas. Jen mi to tehdy nepřišlo. Ve volném čase jsem swipovala sem,...

7 nejkrásnějších pláží v Evropě

7 nejkrásnějších pláží v Evropě

Milujete šumění vln a jemný písek pod nohama? Pak se ponořte do průvodce po skrytých plážích Evropy, které okouzlí vaše smysly a zbaví stresu! Zapomeňte na přeplněné destinace a rušný turistický ruch. Nechte se hýčkat klidnou atmosférou a objevte nedotčené krásy...