#péčeopleť 

Naše pleť dostává zabrat za jakéhokoliv počasí. Během zimních měsíců ale trpí dvojnásob. Vysušená pokožka provázena zarudnutím a svěděním či občasnými šupinkami je během mrazivého počasí běžným standardem. Dopřejte proto své pleti servis, díky kterému ustojí zimu v té nejlepší kondici.

Balzám na rty Sladký polibek, Navia

cena: 100 Kč, Janami.cz

Balzám na rty od oblíbené slovenské značky Navia dodá vašim rtům potřebnou hydrataci. Díky obsahu rostlinných olejů, másla a vosku rty vyživuje a chrání.

Čokoládový balzám na rty, Renovality

Cena: 249 Kč, Janami.cz

Čokoládový balzám na rty od české značky Renovality obsahuje kakaové máslo, včelí vosk a mandlový olej. Díky pravidelnému užívání obstaráte svým rtům vláčnost a regeneraci.

Vysoce regenerační mast s obsahem CBD, Cannora rty, Renovality

Cena: 549 Kč, Janami.cz

Regenerační mast plzeňské značky Cannor je obohacena o léčivé konopí, díky kterému se vaší pleti dostane potřebná hydratace. Pravidelné užívání masti zmírňuje zarudnutí nebo podráždění a napomáhá při hojení ran či akné.

Pleťový olej s CBD, 50ml, Cannor

cena: 999 Kč, janami.cz

Všestranný pomocník, který ocení zejména majitelky velmi suché a citlivé pokožky, napomáhá ke zmírnění akné, zjemňuje vrásky a zpevňuje a posiluje pokožku. Můžete ho namixovat s vašimi každodenními kosmetickými přípravky, včetně make-upu. Podporuje růst obočí a řas.

Pleťový olej Lípa, Jagaia

Cena: 800 Kč, Janami.cz

Pleťový olejíček má antioxidační, osvěžující účinky a pomáhá zpomalit projevy stárnutí. Je vhodný i na citlivou pleť. Hlavní složkou je mandlový olej, doplněný o jojobový olej a olej z okurkových semínek s kapkou esence lípy srdčité. Podporuje pružnost pokožky a je vhodný i po opalování.

Light Beauty Oil, 30 ml, Noili

Cena: 790 Kč, janami.cz

Lehký pleťový olej vyživuje suchou citlivou pleť a účinně brání její dehydrataci. Vaši pleť ochrání před škodlivými vlivy vnějšího prostředí a zmírňuje podráždění a zčervenání.