Ani v zimě byste neměla rezignovat na módu. Které kousky se vám budou během letošních chladných dnů hodit?

Fialová

I když se zimními dny míváme tendence vytahovat hlavně vínovou nebo černou, módní návrháři letošní podzimní a zimní sezónu přisoudili fialové. Vybrat si můžete v celé barevné škále od velmi světlých pastelkových tónů po temně fialovou.

Monochromaticky v hnědé a růžové

Stálicí na barevném poli je starorůžová a hnědá. Pokud jste nakoupila již v minulé sezóně, těchto kousků se zbavovat nemusíte. A klidně se od hlavy k patě oblečte do jediného odstínu. Monochromatický styl je aktuálním hitem.

Kostky a hadi

Trendy budou také vzory. Tradičně se na scénu vrací čas od času zvířecí vzory. Hitem budou také kostky v různých podobách. Letos v zimě se můžete obklopit jak těmi subtilními, tak i výraznější kostkou.

Palazzo kalhoty

Přemýšlíte, čím ozvláštnit šatník a jak nenosit stále dokola jen džíny? Kalhoty zvané culottes nebo také palazzo se původně objevovaly hlavně v byznys šatníku. Rychle si cestu našly ale i do běžných skříní každé ženy. Rozhodně navíc nemusíte mít strach, že by slušely výhradně vysokým a štíhlým „gazelám“. Culottes lichotí i slovanským postavám.

Jako druhá kůže

I kůže se drží na výsluní dlouhodobě. Působí rebelsky, letos však jejich pojetí nahrává všem, kdo se lépe cítí spíše v decentním a elegantním stylu. Ideálním doplňkem ke koženým kalhotám je například vlněný svetr nebo rolák.
Máte-li s pravou kůží problé m etický, nebojte se sáhnout i po umělé alternativě. Dnešní materiály jsou dostatečně kvalitní i vzhledově věrné.

Kde nakupovat a jak ušetřit

Nákup podzimního šatníku vám nemusí pořádně „provětrat“ kapsu. Stačí využít slevový kupón na Gate.shop. Pánskou módu nakoupíte výhodněji díky slevovému kódu na Modivo.cz.

Facebook Comments Box

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.