Ani v zimě byste neměla rezignovat na módu. Které kousky se vám budou během letošních chladných dnů hodit?

Fialová

I když se zimními dny míváme tendence vytahovat hlavně vínovou nebo černou, módní návrháři letošní podzimní a zimní sezónu přisoudili fialové. Vybrat si můžete v celé barevné škále od velmi světlých pastelkových tónů po temně fialovou.

Monochromaticky v hnědé a růžové

Stálicí na barevném poli je starorůžová a hnědá. Pokud jste nakoupila již v minulé sezóně, těchto kousků se zbavovat nemusíte. A klidně se od hlavy k patě oblečte do jediného odstínu. Monochromatický styl je aktuálním hitem.

Kostky a hadi

Trendy budou také vzory. Tradičně se na scénu vrací čas od času zvířecí vzory. Hitem budou také kostky v různých podobách. Letos v zimě se můžete obklopit jak těmi subtilními, tak i výraznější kostkou.

Palazzo kalhoty

Přemýšlíte, čím ozvláštnit šatník a jak nenosit stále dokola jen džíny? Kalhoty zvané culottes nebo také palazzo se původně objevovaly hlavně v byznys šatníku. Rychle si cestu našly ale i do běžných skříní každé ženy. Rozhodně navíc nemusíte mít strach, že by slušely výhradně vysokým a štíhlým „gazelám“. Culottes lichotí i slovanským postavám.

Jako druhá kůže

I kůže se drží na výsluní dlouhodobě. Působí rebelsky, letos však jejich pojetí nahrává všem, kdo se lépe cítí spíše v decentním a elegantním stylu. Ideálním doplňkem ke koženým kalhotám je například vlněný svetr nebo rolák.
Máte-li s pravou kůží problé m etický, nebojte se sáhnout i po umělé alternativě. Dnešní materiály jsou dostatečně kvalitní i vzhledově věrné.

Kde nakupovat a jak ušetřit

Nákup podzimního šatníku vám nemusí pořádně „provětrat“ kapsu. Stačí využít slevový kupón na Gate.shop. Pánskou módu nakoupíte výhodněji díky slevovému kódu na Modivo.cz.