Rakousko je pro české turisty čím dál oblíbenější dovolenkovou destinací. Nejenže máme společné kořeny, ale především to máme ke svým sousedům příjemně blízko. Rakousko jsme si oblíbili pro zimní lyžování na alpských sjezdovkách i pro kratší letní výlety. Připomenout si můžete místní kulturu s novou lahví Waterdrop navrženou rakouskou návrhářkou Lenou Hoschek. 

Kdo je Lena Hoschek?

Tato talentovaná mezinárodní módní návrhářka ze Štýrského Hradce má ráda nápadité vzory, kvalitní látky a také velký cit pro detail. Už ve 13 letech spolupracovala se svou babičkou na svém první dirndlu, tradičním rakouském kroji. Právě v této době byla zažehnuta její vášeň pro tradiční kroje a řemesla. Mezi její klientky patří například Lana del Rey nebo Katy Perry. 

Waterdrop

Lahev oceníte na cestách do hor, ale i na výlety do měst. Mezi návštěvníky zaručeně nejvíce bodují Vídeň a Salzburg. Unikátní skleněná lahev waterdrop Lena Hoschek v limitované edici vám pomůže vypít více vody a zároveň snížit uhlíkovou stopu díky menší spotřebně plastů.  Termoobal udrží nápoj chladný nebo teplý delší dobu. Nezapomeňte si dočepovat vodu do láhve waterdrop a vhodit některou z oblíbených příchutí.

Set obsahuje kromě designové lahve i Empowerment box PLUS, který oslní každého svým jedinečným designem a navíc je vyrobený z PaperFoam (100 % biologicky odbouratelný materiál ). Najdete v něm 6 lahodných příchutí microdrinků. Tyto příchutě jsou: Boost, youth, defence, focus, relax a glow. Rozpuštěním získáte nápoj bez cukrů, ale plný vitamínů a oxidantů. 

Pro více informací se podívejte na waterdrop.cz