Fashion Week den 3

Zveřejněno 4. 9. 2018

Pondělky nikdo nemá moc v lásce a tím spíš si je třeba je vylepšovat. Proto toto fashion weekové pondělí bylo velmi speciální. Dvě přehlídky – jedna jen speciální pozvánky v Rudolfinu a druhá pro úplně kohokoliv, kdo má zájem a nebo jde jen kolem na Letenské pláni. Aby všichni byli spokojení. Tak se na to pojďme podívat. 

Zuzana Kubíčková. Bydlím kousek od jejího showroomu na Vinohradech a jsou to muka. Miluju její dosavadní kolekce a už jsem si i začala střádat na její spodní prádlo, protože její krajkový fetiš mne okouzlil už na podzimním fashion weeku ve 2016 a od tý doby nechci jinak. Bohužel, nejsem moc dobrá, co se šetření týče. 

Její přehlídka byla v prostorách Rudolfina a celou show doprovázeli sólisté balet Národního Divadla. Je to takový haute couture na našem fashion weeku. Průhledné materiály, tělové barvy, černá a občas světlý neon a peří, krajky. Jsem zamilovaná.

Zuzana Kubíčková

Jan Černý a jeho Egotrip na Letné se nesl v rebelském duchu. Na „mole“ auta přikrytá látkou, šílený mix hudby a výrazné modely. Objevil se tam i neoprén a ledvinky. 

 JAN ČERNÝ
   „Jedna, dvě, Misery jde…“

   „Jedna, dvě, Misery jde…“

Nedošla jen mezi světové bestsellery Stephena Kinga, ale také do Studia DVA, kde se její divadelní verze hraje již od roku 2018. Sama jsem měla možnost tuto hru vidět již potřetí a to z toho důvodu, že tentokrát vím, že to bude naposledy, jelikož hra bude pomalu...

Judy ve Studiu DVA

Judy ve Studiu DVA

   Dorotka z Čaroděje ze země Oz. Tou bude už navždy ikona amerického filmu Judy Garland, jejíž tragický život i jeho konec je znám po celém světě. Poslední rok jejího žití teď do pražského divadla Studio DVA přináší režisér Petr Gazdík. Já měla...