Fashion Week den 3

Zveřejněno 4. 9. 2018

Pondělky nikdo nemá moc v lásce a tím spíš si je třeba je vylepšovat. Proto toto fashion weekové pondělí bylo velmi speciální. Dvě přehlídky – jedna jen speciální pozvánky v Rudolfinu a druhá pro úplně kohokoliv, kdo má zájem a nebo jde jen kolem na Letenské pláni. Aby všichni byli spokojení. Tak se na to pojďme podívat. 

Zuzana Kubíčková. Bydlím kousek od jejího showroomu na Vinohradech a jsou to muka. Miluju její dosavadní kolekce a už jsem si i začala střádat na její spodní prádlo, protože její krajkový fetiš mne okouzlil už na podzimním fashion weeku ve 2016 a od tý doby nechci jinak. Bohužel, nejsem moc dobrá, co se šetření týče. 

Její přehlídka byla v prostorách Rudolfina a celou show doprovázeli sólisté balet Národního Divadla. Je to takový haute couture na našem fashion weeku. Průhledné materiály, tělové barvy, černá a občas světlý neon a peří, krajky. Jsem zamilovaná.

Zuzana Kubíčková

Jan Černý a jeho Egotrip na Letné se nesl v rebelském duchu. Na „mole“ auta přikrytá látkou, šílený mix hudby a výrazné modely. Objevil se tam i neoprén a ledvinky. 

 JAN ČERNÝ
Český lev: Podívejte se na nominované filmy (kdy a kde sledovat)

Český lev: Podívejte se na nominované filmy (kdy a kde sledovat)

Česká filmová a televizní akademie (ČFTA) představila nominace pro 31. ročník výročních cen Český lev. Akademici vybírali v 1. kole z celkem 86 snímků včetně televizních děl, jejichž společným jmenovatelem bylo premiérové uvedení v roce 2023. Do závěrečného klání o...

Oscar 2024: Nepochopila odborná porota smysl filmu Barbie?

Oscar 2024: Nepochopila odborná porota smysl filmu Barbie?

Vyhrál Oscarové nominace patriarchát? Barbie, film jež se zabývá mnoha hlubšími otázky a s hravostí poukazuje na svět, který řídí muži, nezískal nominaci pro dvě ženy, které za tím stály - Greta Gerwig byla opomenuta jako režisérka a Margot Robbie v kategorii nejlepší...