Poďme přestat mluvit o tom, jak už léto definitivně skončilo, jaká je zima a o tom, jak byl Babiš na fashion weeku a jaká je to zrada a pojďme se podívat, jaké modely nám den 2 přinesl. 

Neděli zahájila přehlídka UTB Zlín, kde největší úspěch měla Adriana Šatková. Jako připomínku 50. let od okupace – síťovky a výšivky „budu seba“ nebo „emancipovaná na věčné časy“ a vypadalo to sakra dobře. 

UZB ZLÍN

Následoval dlouho očekávaný Blažek. Celá přehlídka jako zážitek, výborně sestavené. Ponožky a pantofle velké ano. Proč ne, že? A ti, co neměli ponožky, alespoň nalakované nehty. Všude nápis BLA nebo BL. Tmavě modré barvy a pánský korzet. Od kalhot řetěz, aby do té formálnosti proniklo trochu toho punku. 

A Laformela. Zatím to vypadá na nejvydařenější přehlídku. V porovnání s předchoími roky, trošičku ubrali na brutalitě a dodali modelům i trochu noblesy. Zachovali si tvář a přesto vytvořili něco magického. Výšivka Killing me softly, růžové šaty, žlutá kostka na styl Clueless. Takže pokud někomu Laformela přišla kdysi příliš, věřím, že teď už jí propadnete. 

LAFORMELA