Poďme přestat mluvit o tom, jak už léto definitivně skončilo, jaká je zima a o tom, jak byl Babiš na fashion weeku a jaká je to zrada a pojďme se podívat, jaké modely nám den 2 přinesl. 

Neděli zahájila přehlídka UTB Zlín, kde největší úspěch měla Adriana Šatková. Jako připomínku 50. let od okupace – síťovky a výšivky „budu seba“ nebo „emancipovaná na věčné časy“ a vypadalo to sakra dobře. 

UZB ZLÍN

Následoval dlouho očekávaný Blažek. Celá přehlídka jako zážitek, výborně sestavené. Ponožky a pantofle velké ano. Proč ne, že? A ti, co neměli ponožky, alespoň nalakované nehty. Všude nápis BLA nebo BL. Tmavě modré barvy a pánský korzet. Od kalhot řetěz, aby do té formálnosti proniklo trochu toho punku. 

A Laformela. Zatím to vypadá na nejvydařenější přehlídku. V porovnání s předchoími roky, trošičku ubrali na brutalitě a dodali modelům i trochu noblesy. Zachovali si tvář a přesto vytvořili něco magického. Výšivka Killing me softly, růžové šaty, žlutá kostka na styl Clueless. Takže pokud někomu Laformela přišla kdysi příliš, věřím, že teď už jí propadnete. 

LAFORMELA

Facebook Comments Box

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.