Jsme ve zlatém věku zdravého jídla. (jej!) Zdraví je nový luxus. Chci říct, že ti promineme, když nebudeš mít nejnovější styl roztrhaných kalhot v případě, že budeš mít fotku se super cool zdravým ovocným salátem nebo když v ruce budeš držet vitamínovou bombu.

Zelený džus

Kdyby byla soutěž o nejlepší Superjídlo zelený džus by dělal maskota, protože nic neřekne “Starám se o svoje tělo” líp než zelený džus v ruce a teplákovka z posilovny.

Smoothies

Proč se obtěžovat žvýkáním?Mimochodem pokud je zelený džus cool tou barvou, kombo smoothie a zelený musí být supercool a shodou náhod se tady na style brunch dělal zelený smoothie – Vitamínová pěst mezi oči

Almond Milk

To od Alpra je teď velký trend na instagramu. Nějakým zázrakem se mi krabička tohodle octla i doma. To asi Ježíš přestal distribuovat víno a snesl mi z nebe právě tohle mléko. A já debil to dala střízlivějícímu kamarádovi se slovy “Hele nevim, co to je, vypadá to zdravě, třeba ti to pomůže.”
Kdybych věděla, jak cool to je, tak si s tim napřed udělám fotku.

Frozen Yogurt

Zmrzlina už je pasé, teď tu máme takovou marihuanu zdravých jídel. Drogu, co sotva prošla kontrolou. Kupujete na vyzkoušení Marockou mátu za 40Kč a pak jediné co víte je, že jste nechali poslední 200Kč ještě za Anglický punč, Italské amaretto, Kalifornské pistácie, Skořicovou hrušku a Brazilské acai.

Zeleninové karbanátky

Eva o nich jednou řekla: “Je to past!”

Voss voda s ovocem

Protože je to voda za 100Kč ve skvělé, stylové flašce a když do ní naházíte nakrájené kousky ovoce, tak vypadá fantasticky. Jste zdraví, krásní a máte boží instagram zahlcen tím, jak skvěle si žijete!

Připouštím, že je možné, že jsem na něco zapomněla. Stíhat veškeré trendy je vyčerpávající. Víte o něčem co mi uniklo? A vůbec.. jak moc jste cool vy?

A teď mě nechte dojíst moje