Měla-li bych svým blogem šířit nějaké poselství bylo by to zaručeně něco ve smyslu: “Zapomeň na pravidla, pokud se ti to líbí neboj se to ukázat.”


Ovšem neříkám, že nejsou věci, které když vidím směji se a brečím. Aneb trendy poslední doby, které s láskou a vášní nenávidím. Samozřejmě vás za jejich nošení neupálím. Znáte to, kolik lidí tolik chutí. Z čeho by jiný zvracel, druhý by za to vraždil.

Snapback

Nikdy po mě nemůžete chtít, abych měla respekt k někomu, kdo si snapbackem snaží něco malého vykompenzovat. A díky několika mým ex dokáži i na 90% určit, co za člověka to je, tak i vím, komu se vyhnout. Aneb ukázka toho, jak PJ nesoudí lidi.

Vlajky

Nejsem čecho-američanani čecho-brit a nehodlám jím být.

Módní trendy, které s láskou nenávidím

Tenisky na podpatku

Ačkoli mi v tomhle možná bude spousta lidí oponovat, zkrátka ne. Nelíbí se mi to. Přijde mi to maximálně nehezké. Proč ubírat teniskám jejich pohodlnost a botám na podpatku eleganci?

Trička s nějakým obličejem

Můžete mi říct, proč bych měla odpoutávat pozornost z toho mého obličeje na ten na tričku? Ovšem v tomto případě platí jedna zásadní výjimka a tou jsou trička mých oblíbených kapel či popřípadě herců minulého století. ALE slibuji, že se stanu tvou největší noční můrou, když tě načapám s tričkem například Guns’n’roses nebo Beatles a přitom ti ve sluchátkách bude hrát Nicki Minaj nebo Miley Cyrus.

Facebook Comments Box

13 thoughts on “Módní trendy, které s láskou nenávidím

 1. Mám to samé s vlajkama, absolutně to nenádivím a nehorší pohled byl asi na holku která měla americkou mikinu a tričko v ten samý den na sobě! a potom ještě nesnáším neon, brrrr (maximálně jako lak na nehty, to jediný je pěkný)

 2. Ew. Ta přeamerickovaná holka musela být vážně síla. Neon mi nevadí jako doplněk k černému nebo bílému outfitu to může být zajímavé, ale neon ve stylu NewYorker je opravdu nechutný.

 3. Naprosto souhlasím, jen trička s obličejem bych ještě poupravila na trička s člověkem, nejen obličej, ale prostě celá postava mě na tričkách štve a pravda, s výjimkou osobností, které obdivuju a taky nesnáším, když někdo nosí trička kapel jen aby byl cool a přitom poslouchá něco úplně jiného… a k těm vlajkám, já osobně mám vlajky ráda, ovšem asi úplně jiným způsobem než půlka populace. Jde o to, že jezdím na docela dost mezinárodních akcí a tam se setkávám se všelijakými národy, které občas rozdávají všelijaké vlaječky, které si pak věším po pokoji nebo připínám na batoh, jde-li o odznak, protože je to pro mě prostě vzpomínka na hezké chvíle, ale tohleto "koupím si cokoli jen je možné s americkou a britskou vlajkou a budu strašně in" mě opravdu vytáčí.

 4. Páni, tvá sbírka vlajek musí být vážně pěkná. Ano, v takovém případě to chápu, obdivuju a tiše závidím. 🙂

 5. úplne súhlasím so všetkým 😀 podľa mňa sú tenisky na opätku najväčší omyl tejto doby
  … a ak niekedy budem v Prahe, rada ti niečo uvarím 🙂 😀

 6. Pro mě není nic nemožné. 😀 Hele léto se blíží, stačí když nasedneš na nějaký vlak nebo autobus, já tě někde vyzvednu, zařídím ubytování a jediné co si zaplatíš bude doprava sem. Stačí mi dát vědět. 🙂 😀

 7. tenisky na podpatku teda mám, taky se mi nejdřív nelíbily, ale ty svoje mám ráda 🙂 viděla jsem jednu holku, která měla stříbrné, a to jsem měla sto chutí vyzout jí je a praštit ji s nimi do hlavy :DDDD jinak teda souhlasím se vším, nejhorší jsou takový ty trička z NewYorkeru s nějakou natištěnou hlavou, to fakt ne 😀

 8. Já se snažím trendy neodsuzovat, ano jsou tu ovce, které je nosí jen proto, že.. se to nosí, ale pak je tu někdo, komu se to prostě líbí nebo má k tomu vztah a tak proč ne.. vlajky na oblečení se mi taky nelíbí, ale dostala jsem od kamarádky šátek s americkou a nosím ho a mám ho hrozně ráda. 🙂
  Ale co na plat, přestože nemám ráda tohle "nechápu trendy toho a toho", tak u tebe mě takový články baví 😀

 9. Z tohto tvojho výberu, akurát nemám rada vlajky, nechápem ako môžu niektorý nosiť americké vlajky, akoby nás vykúpili z niečoho alebo čo! 🙂
  vladiesblog.blogspot.sk

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.