Na Balaton se asi letos nepodíváme, ale on i takový výlet k rybníku může být lepší než sto zahraničních dovolených. Protože: jaký si to uděláš, takový to máš ☺ A protože se na nás stále častěji obracíte s dotazem, jak před přicházejícím létem chránit před vodou svůj mobil, máme pro vás hned 3 tipy. Vyberte si to nejlepší řešení pro vás. 

1. Voděodolný obal: výhoda – jde s ním dělat i „podvodní fotky“

Jako první bychom vám chtěli představit voděodolný obal na mobil, který vypadá vlastně jako takový „pytlíček“. Jeho hlavní výhodou je, že je univerzální, tedy vhodný naprostou většinu mobilních telefonů (můžete do něj dát váš mobil a klidně ho za týden půjčit mámě nebo ségře na výlet). Výhoda číslo dvě: jde přes něj i vyfotit nějakou tu zajímavou podvodní fotku. Pravda, jako z GoPro to vypadat nebude, ale zase je to investice za pár stovek. A vždycky se můžete tvářit, že ta šmouha je umělecký záměr. Výhoda číslo tři: existují i varianty se šnůrkou. Budete vypadat trošku jako prvňáček s klíči na krku, ale pravda je taková, že šňůrka zachránila mobil už nejednomu přiopilému vodákovi. Takže ostych stranou, tohle pouzdro je fakt super. 

Deep Beauty

2. Voděodolný obal s „držákem“

Další varianta už není na potápění, ale je to velmi praktická věcička, kterou ocení každý sportovec. Na trhu jsou i pouzdra, která mají speciální držák pro uchycení na kolo (popřípadě na skútr nebo motorku). Takže tak zabijete tři mouchy jednou ranou. Mobil si můžete uchytit na řídítka a s vhodnou aplikací tak použít mobil jako velmi chytrý tachometr, dále získáte docela příjemný úložný prostor pod mobilem (peníze a klíče se tam určitě vejdou) a v neposlední řadě je váš mobil v tomto pouzdře na kolo chráněný před vodou, vlhkostí a prachem. 

voděodolný držák na kolo
voděodolný obal s držákem

3. Pouzdra proti vlhkosti na sport

Poslední variantou už nejsou tak úplně voděodolná pouzdra. Ale protože plavková sezóna se blíží a karanténě navzdory vybíhají první ženy do ulic zpevňovat své ladné křivky, ukážeme vám jako bonus pouzdra na běhání. Ty řeší dlouhodobou otázku: „kam s ním“. Odpověď zní: na paži. Díky pouzdrům na běhání se nemusíte vzdát svého telefonu ani při sportu. Bude chráněný před vlhkem (ano, tím máme vážně na mysli váš pot), a současně můžete mít zapnutou nějakou aplikaci, která vám dá zpětnou vazbu o vašem výkonu. Tak se mějte prima, sportu zdar a užívejte volna! 

držák na sport