#halloween 

Až se vás příště někdo zeptá: „Co je to s tebou???“, klidně to sveďte na Hocus Pocus, protože je to fakt zvrácená věc. Tomuto filmu, Monty Pythonovu létajícímu cirkusu a Meet Me in Saint Louis připisuji téměř všechny své neurózy. Hocus Pocus je fakt ujetý: Malá holčička umře, dospívajícímu chlapci se vysmějou, že je panic, mezi jeho sestrou a 300 let starým mužem žijícím v kočce se objevují matoucí podtóny přitažlivosti, zombie si rozřízne ústa. Navíc je mi nepříjemné vidět Sarah Jessicu Parker, jak se chová tak hloupě jako právě v tomto filmu, což je nespravedlivé a omlouvám se, že do ní projektuju svoje nerealistická očekávání.

To však neznamená, že se nejedná o jeden z nejlepších celovečerních halloweenských filmů, které byly v naší době natočeny. A to to píšu s nulovou nadsázkou. Víte, co vynahrazuje jeho nuance vyvolávající noční děs? Ta móda! Žijme a doufejme, že nezemřeme (rukou tří čarodějnic) podle pravidel stylu podle Hocus Pocus.

Pravidlo číslo jedna: Sladit se s čarodějnickými sestrami je něco jiného než se oblékat jako dvojčata. Oblékat se stejně může každý, ale správné sladění se vyžaduje skrytý styling a koncepci na vysoké úrovni ještě před oblékáním. Přiřaďte si doplňující se barevnou paletu a poté zvolte siluety, které nejlépe lichotí typu postavy každé z vás. Stejně jako při nakupování šatů pro družičky.

Pravidlo číslo dvě: Čerstvě nanesená barva na vlasy dokáže zázraky, pokud jde o vylepšení vašeho vzhledu a/nebo věku o 300 let!

Pravidlo číslo tři: Vezměte si korzet a vyveďte z omylu každého, kdo tvrdí, že s tímto trendem začala Kim Kardashian.

Pravidlo číslo čtyři: Máte už dost svého šatníku? Poraďte se se svým čarodějným sabatem. Jejich svěží pohled na to, na co jste se dívali posledních několik století, může všechno změnit.

Pravidlo číslo pět: Inspiraci hledejte všude, zejména mezi mladými lidmi. Dělají bláznivé věci, jako že nosí stejný škrpál jako vy v 16. století a nosí dýně jako kabelky.

Pravidlo číslo šest: Vrstvěte. Tady Dani nosí sukni přes kalhoty jako absolutní expert na podzimní oblékání.

Pravidlo číslo sedm: Kravata se vždycky vrátí. Prošívaný bomber také.

Pravidlo číslo osm: Kožené bundy nikdy nevyjdou z módy, i když ve filmech z 90. let se k nim přidávají křiváky. Je to existuje kouzlo.

Pravidlo číslo devět: Dlouhý rukáv pod tričkem s krátkým rukávem si vezměte jen tehdy, když chcete projevit sounáležitost ke své mnohem mladší sestře, kterou jste slíbili vzít na koledování a která je naštvaná, protože musí mít pod kostýmem rolák.

Pravidlo číslo deset: Přijměte svou dualitu. Klidně můžete být někdo, kdo jeden den nosí DolceGabbana a druhý den Celine.

Pravidlo číslo jedenáct: Při každé příležitosti kráčejte pomalu po schodech ve velkolepých šatech, i když výtah funguje. Vytváří to dramatičtější momenty.

Pravidlo číslo dvanáct: Přehodnoťte oversize svetr.

A nakonec pravidlo číslo třináct: Až se příště setkáte s černou kočkou, zeptejte se jí, kde vzala tu naprosto dokonalou bílou halenku.