Nepoddajné prameny vlasů sčesané skřipcem

Zveřejněno 18. 9. 2021

Ledabylá kontrola – uprostřed upravených vlasů a messy přístupu. Mohutný skřipec nebo drobné skřipečky mohou dominovat ve vašich vlasech stejně jako barevné listy ve stromořadí. Navíc – směrem k délce vlasů se neudělují jakékoli negativní poznámky s těmito velkými či malými pomocníky.

Něžný drdol

Stočit vlasy do klubíčka a vyrazit do přírody nebo do města. Pokud si vyberete správnou velikost skřipce podle hustoty a délky vlasů, krásný a praktický účes vytvoříte mžikem oka!

Rozpuštěné vlasy s trochou estetiky

Zplihlé vlasy bez podpory kulmy a tužidla nám občas vytvoří těžkou hlavu. Náladu vám může spravit například malý skřipec, se kterým sepnete dva středně objemné pramínky. Popřípadě můžete vlasům dodat trochu objemu s pomocí vlasových přípravků, nadzvednout je a podobně spojit vlasy v zadní části hlavy.

Experiment s více skřipci

Kreativita nabírá na rychlosti spolu s použitím více skřipců a zapojením vaší fantazie. Můžete tak vytvořit netradiční účesy nebo se vrátit do dětských let ve společnosti pastelových skřipečků.

Nedbalé zachycení

Díky časovové nenáročnosti můžete skřipec využít v té největší časové tísni. Nakonec i s rozcuchanými vlasy vznikne prostor pro oslnění a komfortní pocit.

Zdroj fotografií: pinterest.com

7 Mýtů o cestování (a životě) v dodávce

7 Mýtů o cestování (a životě) v dodávce

Sníte o úžasném a bezstarostném životě, kdy jediné co děláte je, že cestujete a sedíte u otevřených zadních dveří s výhledem na moře? Líbí se vám ta romantická představa - jen vy, cesta a váš malý domov na kolech. Obdivně sledujete příspěvky na instagramu #vanlife a...

Menstruace – synchronizace se svým cyklem

Menstruace – synchronizace se svým cyklem

Menstruace pro mě nebylo nikdy nic na co bych se těšila. V pubertě strach z toho, že budu mít krvavé fleky na kalhotech. Později zase pocit z promarněného týdnu, kdy “nemůžu nic dělat”. Vnímala jsem to zkrátka a dobře jako nutné zlo, které musí přijít. Prvotní úleva z...

Pravda za clonou kouře: pasivní kouření z vapování

Pravda za clonou kouře: pasivní kouření z vapování

Přestože se objevuje stále více literatury o tom, jak škodlivý pro nás i naše okolí může vapování být, trend vapingu stále pokračuje. Není nic neobvyklého, že jdete po ulici a najednou vstoupíte do růžového oblaku žvýkačkového kouře, což znamená, že pokud s sebou máte...