Nepoddajné prameny vlasů sčesané skřipcem

Zveřejněno 18. 9. 2021

Ledabylá kontrola – uprostřed upravených vlasů a messy přístupu. Mohutný skřipec nebo drobné skřipečky mohou dominovat ve vašich vlasech stejně jako barevné listy ve stromořadí. Navíc – směrem k délce vlasů se neudělují jakékoli negativní poznámky s těmito velkými či malými pomocníky.

Něžný drdol

Stočit vlasy do klubíčka a vyrazit do přírody nebo do města. Pokud si vyberete správnou velikost skřipce podle hustoty a délky vlasů, krásný a praktický účes vytvoříte mžikem oka!

Rozpuštěné vlasy s trochou estetiky

Zplihlé vlasy bez podpory kulmy a tužidla nám občas vytvoří těžkou hlavu. Náladu vám může spravit například malý skřipec, se kterým sepnete dva středně objemné pramínky. Popřípadě můžete vlasům dodat trochu objemu s pomocí vlasových přípravků, nadzvednout je a podobně spojit vlasy v zadní části hlavy.

Experiment s více skřipci

Kreativita nabírá na rychlosti spolu s použitím více skřipců a zapojením vaší fantazie. Můžete tak vytvořit netradiční účesy nebo se vrátit do dětských let ve společnosti pastelových skřipečků.

Nedbalé zachycení

Díky časovové nenáročnosti můžete skřipec využít v té největší časové tísni. Nakonec i s rozcuchanými vlasy vznikne prostor pro oslnění a komfortní pocit.

Zdroj fotografií: pinterest.com

Jak začít prokrastinovat: kompletní průvodce

Jak začít prokrastinovat: kompletní průvodce

Prokrastinace je jedna z nejvíce ceněných dovedností moderního člověka. Proč se nutit do práce, když můžete věnovat svůj čas těm opravdu důležitým věcem, jako je sledování koček na internetu nebo kontrolování, kolik máte lajků na posledním postu? Máme pro vás návod,...

Jak zůstat motivovaní, když máte chuť to vzdát

Jak zůstat motivovaní, když máte chuť to vzdát

Jsou dny, kdy to fakt nejde. Vítr fouká do očí. Sluníčko svítí příliš nebo je děsná zima. Došlo vám kafe nebo jiné životabudiče vaší konkrétní preference. Lidi se divně tváří a země se točí. A co víc. Točí se kolem něčeho, co se tak točí. A všichni se točíme v...

Věci, které můžete dělat místo snahy vymyslet, co se životem

Věci, které můžete dělat místo snahy vymyslet, co se životem

Život je život a pokud nemáte v úmyslu studovat filosofii, dát se na dráhu slavného filosofa či neplánujete si svojit jako nový koníček diskutování po barech nad životem, nic moc jiného vám nezbývá, než to přijmout. Najednou jste na světě a po chvíli máte zodpovědnost...