Nová kolekce od Simone Rocha je opět něco nádherného. Kolekce vzdává hold klíčovým kolekcím, které definovaly příběh značky. Nechybí pro ni typická inspirace oděvy tudorovských dvořanů, divokých květin, portrétů a fotografií, panenek a hraček. Některé prvky v kolekci byly ale navržené speciálně pro tuto spolupráci.

Simone Rocha je módní návrhářkou, která se narodila v Dublinu a působí v Londýně. V roce 2010 debutovala na Londýnském týdnu módy – za uplynulé desetiletí se stala miláčkem světa módy. Téma protínající všechny kolekce Simone Rocha je zkoumání mnoha aspektů ženství. Rocha věří, že oblečení by mělo být krásné, vrstvené a zdobené, a zároveň nositeli umožňovat pohodlný pohyb po světě.

https://youtu.be/fxfVMBNgKS0

Inspirace?

Při tvorbě kolekce pro H&M strávila Simone Rocha čas procházením archívu vlastní značky, zkombinovala dřívější kolekce a pečlivě přepracovala oblíbené kousky na návrhy, které jsou aktuální i nadčasové. Touto spoluprací se svět Simone Rocha otevírá celé rodině a vyjadřuje její vášeň pro příbuznost, sounáležitost a teplo.

https://www2.hm.com/cs_cz/free-form-campaigns/simone-rocha-hm-designer-collaboration-2021.about.html

Kampaň pro Simone Rocha x H&M byla pořízena v důvěrně známém prostředí s lidmi, kteří Simone Rocha obklopují a inspirují. Zcela poprvé je typická dámská móda Simone Rochy přetvořena na dětskou a pánskou.

Zuzana Stráská x Simone Rocha

Kolekci Simone Rocha x HM, která u nás bude k dostání od 11. března online jste už na sociálních sítích určitě zaregistrovali. Popravdě mě velice zaujalo to, že si HM vybralo z naší republiky na spolupráci pouze Zuzanu Stráskou (top modelku). Myslím si, že to podtrhlo to, jak minimalisticky a něžně kolekce působí. Online event je k vidění od dnešního odpoledne cca od 13 hodin – přenese nás tak díky vizualizacím do romantických pokojíčků, kde jsou modely ukázány v digitálním prostředí, ale celé to je s nádechem retro ducha. To milujeme.

https://www.instagram.com/zuzanastraska/

Antonie Formanová x Simone Rocha

Jako další v této kolekci zazářila Antonie Formanová pro Elle, kdy v krátkém rozhovoru sdělila – jak se cítí v modelech od Simone Rocha. Když se jí v rozhovoru ptali, jak se v šatech cítila, řekla: „V kolekci jsem se cítila skoro jak princezna, ale byla jsem to stále já – samotnou by mě zajímalo, zda by na mě lidé kolem pohlíželi jinak…“

Antonie Formanová pro Elle v modelu Simone Rocha x HM

Tahle kolekce je prostě romantika sama o sobě. Už víte, jestli si ve čtvrtek něco pořídíte?

MY ROZHODNĚ ANO!