Česká značka Circlle představuje etické plavky z recyklovaných plastů

Autor PR
Zveřejněno 30. 7. 2020

Léto je v plném proudu a mnozí vyráží k vodě. Najít udržitelné, etické a zároveň estetické plavky na českém trhu je, jako hledat jehlu v kupce sena. Proto se značka Circlle rozhodla rozšířit svou nabídku o zcela novou kategorii produktů v kolekci From Ocean To Ocean. Nová kolekce obsahuje jednodílné i dvoudílné střihy plavek vytvořené z recyklovaných materiálů a vyrobené v etických a lokálních podmínkách. 

Ryze česká značka Circlle je důkazem, že cirkulární ekonomika funguje a nabízí nespočet možností, jak využít hromadící se použité materiály. I tentokrát je zvolen materiál ECONYL®, který je vytvořený z regenerovaných rybářských sítí a dalších textilních zbytků. Ty tvoří až 46% plastové problému v oceánu. Nylon poskytuje volnost pohybu, perfektní přizpůsobení každým křivkám a zároveň nabízí potřebnou kompresy.

Circlle ví, že každá žena má jiné nároky a potřeby při výběru plavek, a proto přichází rovnou se 5 střihy, ze kterých si vybere opravdu každý. Mia high waist verze spodního dílu plavek se skvěle hodí pro každou, která se chce cítit pohodlně. Zároveň jejich vysoký střih zalichotí každé postavě a díky tomu jsou vhodné třeba i na surf a jiné vodní sporty. Vršek Bahari se zavazováním vzadu je střižen tak, aby se přizpůsobil všem velikostem a zároveň skvěle padl i k druhé, trochu odvážnější verzi spodní části plavek Daria ve vykrojeném střihu. Dále k dispozici vrchní díl plavek Bardot vázáním na mašli vpředu, který se díky jednoduchému designu hodí prakticky ke všemu. Takto můžete kombinovat nejen barvy, ale i střihy všech plavek Circlle. Pro ty, kteří upřednostňují jednodílný a jednoduchý střih jsou tady plavky Marina. 

Zcela všechny verze a střihy originálních plavek z kolekce From Ocean To Ocean přichází hned v několika minimalistických ale neméně stylových barvách. Pro ty, kteří vždy volí nadčasovou klasiku je tady černá barva Nero a pro zvýraznění vašeho opálení, je jako stvořená tlumená červená barva Brick nebo tmavě zelená Olive.

Již známé kousky, jako jsou Circlle legíny a podprsenky si nyní můžete vyzkoušet a zakoupit osobně v jógovém studiu Jóga Letná, Yogamovement a Jógovna. Udělejte krok s ohledem na naši planetu a navštivte prodejny nebo https://www.circlle.cz/. Volba značky Circlle je začátek cesty, jak se skrze etickou výrobu z recyklovaných materiálů postavit problémům spojených se znečištěnými oceány a vykořisťováním pracovníků módních gigantů. 

Noste oblečení, na které můžete být opravdu hrdí!

Vyhlášení finalistů: VAN GRAAF Junior Talent 2024

Vyhlášení finalistů: VAN GRAAF Junior Talent 2024

Mercedes-Benz Prague Fashion Week se v rámci jarní edice chystá přivítat nejen etablovaná jména, ale rovněž poskytnout platformu pro novou vlnu nadějných vycházejících návrhářů prostřednictvím tradiční soutěže VAN GRAAF Junior Talent. Odborná porota talentové soutěže...

MBPFW SS24: Kdo a co stojí za zmínku

MBPFW SS24: Kdo a co stojí za zmínku

Aneb o čem mluvíme na Brunchi i po akci. Lokace Propojení módy a industriální budovy není nic neobvyklého, ale teď si to opravdu sedlo. V porovnání s posledními roky to mělo naprosto jinou atmosféru. Vanda Janda Birthday Party Vanda Janda má svůj ikonický styl, který...

Kdy je to móda, umění a kdy jen touha šokovat?

Kdy je to móda, umění a kdy jen touha šokovat?

Jakmile pracujete v módním průmyslu, stáváte se pro rodinu, přátele a známé (pokud se na módní scéně také nepohybují) někým s kým si nejde promluvit o oblečení. Automaticky začnou přiznávat, že tomu vlastně nerozumí. "Módní" totiž podle nich v překladu znamená ujetý,...