Už dávno neplatí, že ten, kdo nosí sandále, bývá terčem posměchu. Tato letní obuv si vybudovala své pevné místo v nejednom dámském šatníku. Vylaďte svůj prázdninový outfit k dokonalosti a pořiďte si stylové sandálky.

Sázka na pohodlí

Samozřejmě, že během letních měsíců chcete být sexy. To ale ještě neznamená, že musíte své nohy nutně trápit ve vysokých podpatcích. Ať už ke kraťasům, šatům či sukni, skvěle vám poslouží páskové sandále. “Léto jde navíc ruku v ruce s cestováním, a to je to, k čemu jsou tyto boty ideální – pohodlné sandále, které jsou lehce kombinovatelné a díky kůži se jednoduše přizpůsobí noze,” vysvětluje Jan Černý, kreativní ředitel značky KARA. 

Chůze na vysoké noze

Zvýšené podrážce nemusí holdovat každý, ale i takový typ sandálů by neměl uniknout pozornosti každého správného trendsettera. Dokáže totiž divy, například opticky prodloužit a zeštíhlit vaše nohy nebo přidat pár centimetrů. V takových sandálech můžete vyrazit na víkendové toulky po moravských vinicích stejně tak jako po náplavce s osvěžujícím drinkem v ruce. 

Snadno kombinovatelné s každým kouskem

Dobře zvolené sandálky si budou rozumět s každým kouskem vašeho šatníku. Pokud patříte mezi vyznavače lehké extravagance, sáhněte po metalických barvách. Lesklý materiál zaručí vašemu outfitu nevšednost a originalitu. Hledáte-li univerzální obuv, která si bude notovat s kalhotami, šaty nebo klidně i business kostýmkem, sáhněte po neutrálních tónech.