6 rychlých halloweenských kostýmů

Zveřejněno 25. 10. 2018

Halloween je i po letech marketingové masy něco, čemu se my češi úspěšně bráníme a nedáme se. Je to jako černoch v letáku z Lidlu.  Někomu to ale nevadí, obzvláště když je člověk mladej halloween neznamená nic jinýho než jednu další výmluvu, proč jít do baru.  Rok od roku potkávám na ulicích více a více masek a je to super. Jenže, co když nemáte masku ani peníze?

I teď vám stylebrunch kryje záda – rychlý halloweenský kostým z věcí, co máš v kosmetické taštičce.

A já vám povím, víte co mě děsí v reálnym životě krom dospělosti, zodpovědnosti a podobných věcí? Lidi se špatným makeupem.

1. Špatná kontura obličeje

Kim Kardashian za to ani tak nemůže, jako její makeup artisti, ale každá druhá Kim Kardashian, co potkám na ulici už mě vážně nebaví. Halloweenský look vykouzlíte jednoduše výrazným konturováním, které je navíc špatne rozmazané. A jak říká moje kamarádka makeup artistka – nezapomeňte konturu nosu, není nic divnějšího a často u děsivějšího

2. Pavoučí řasy

Ani v době, kdy to nejspíš bylo cool mezi holkama, co se zrovna naučily používat řasenku s mottem víc je víc, jsem to nechápala. Když jsem se to v rámci Halloweenského makeupu snažila vykouzlit, překvapilo mě, že to není tak lehký, jak se zdá, tý řasenky tam musíte dát fakt hodně a kartáček točit ješte divnějc. Výskedek v podobě pavoučích nožek je ale dostatečně creepy. Pavouci. Halloween. Jej. Fuj.

3. Rtěnka na zubech

Dámy, vy my rozumíte, že jo? Není větší noční můra než to, že budete mít rtěnku na zubech na prvním rande, v den svatby nebo na důležitém jednání, že jo? Brrr. Tim Burton hadr.

4. Příliš velké rty

Jasný, někdo je má od přírody a má hrozný štěstí a někdo ne a i tak je krásnej, ale tragedie začíná, když to přeženete s tužkou na rty. Z toho pohledu budou ještě dlouho lidem kolem vás vstávat vlasy hrůzou.

5. ”takhle budu vypadat ráno až se vedle tebe vzbudím”

Kolik chlapů by mohlo vyprávět, že jedna z nejděsivějších věcí, co kdy viděli, byla žena, vedle které se ráno probudili. 

6. Housenky, co sežraly obočí

Když už jsme u těch děsivejch halloweenskejch tvorů, tak housenky nejsou nic pěknýho. Někdy v roce 2013 jsem si však musel projít peklem. Housenky byly všude, přemnožily se na tvářích holek, co objevily tužku na obočí a očividně jim to obočí sežraly. Pojďme si ten hrůzný zážitek připomenout, ale jen na Halloween prosím.

Bonus:

  • makeup jako maska: takové to, když si pořídíte makeup tmavší nebo oranžovější než je vaše pleť, masla je na světě
  • všechno najednou: a máte ultimátní makeup horror story

P.S. při tvorbě tohoto článku nebyl někdo zraněn, jen málem můj 80ti letý domovník měl infarkt, když mě viděl u okna se špatnou konturou, ale rozdejchal to, jako gentleman, jakým je. Nadzvedl klobouček na pozdrav a pokračoval dál s lahví vína v podpaží. 

Last minute dárky

Last minute dárky

Vánoce dokážou být stresujícím obdobím a sama občas nejvíc času strávím vymýšlením dárků. Navíc když člověk nemá ani čas je koupit nebo vyrobit, stává se, že to dohání až na poslední chvíli. Já jsem teda trochu opak, a dárky mám většinou připravené už od října. Každý...

Jak jednoduše vyfouknout vejce

Jak jednoduše vyfouknout vejce

Velikonoce se blíží. Beránci, vajíčka, kuřátka, osení, pomlázky a všechna ta znamení jara. Obzvláště tyto Velikonoce bychom měli všichni přijít na jiné myšlenky a zpříjemnit si je co nejvíce. A v tu chvíli, jakmile se do toho pustíte, zjistíte, že jste fakt dospělí....

Barevné scrunchies přivolávající jaro pod vašima rukama

Barevné scrunchies přivolávající jaro pod vašima rukama

Pochmurné počasí se chýlí ke konci. Začínáme společně vyhlížet jaro a s ním i spojené barvy, svěží vzduch a zpívající přírodu. S tímto obdobím přichází ale i teplo. Známe to všechny, ulepené vlasy všude a padající do všeho. Proto jsem si pro vás připravila návod, jak...