Chceš pomáhat tvořit StyleBrunch a být součástí této úžasné komunity? Satira, víno a umění (v jakékoliv formě) ti není cizí? Nebojíš se zabrušovat do kontroverzních témat a dokážeš se rychle zorientovat v různých tématech? Asi bychom si mohli rozumnět.

Koho hledáme:

Redaktorka

Stále rosteme a hledáme nové členy do týmu. Baví tě móda, kosmetika a životní styl? Máš čas napsat měsíčně alespoň 4 články? Napiš něco o sobě na pj@stylebrunch.cz a uvidíme, třeba budeš další Brunch girl!
Touto naší spoluprací získáš jedinečné výhody- účast na akcích, vstupy do galerie, produkty k recenzi a navíc se staneš součástí skvělého týmu a budeš s námi psát úžasný příběh a organizovat skvělé akce a projekty, které již teď připravujeme.

Modelka

Hledáme fotogenické holky jakéhokoliv věku a jakýchkoliv rozměrů na focení různých módních projektů. Samozřejmě ideální by bylo, když nebudete spotřebovat speciální velikosti a vejdete se do S/M a stejně tak i boty, ale nikoho nediskriminujeme, každý jsme krásný. Pokud máš zájem a chceš nějaké pěkné fotografie do svého portfolia, pošli nám fotografii (bez makeupu, facetune a za denního světla) a něco o sobě na pj@stylebrunch.cz Podmínkou je do jisté míry časová flexibilita, ideálně z Prahy.

Fotograf

Šikovných fotografů není nikdy dost. Pokud jsi z Prahy nebo ti nedělá problém dojíždění za projekty, máš fantazii a do jisté míry jsi samostatný/á, aby jsi dokázal/a podle zadání již pracovat sám/a, pošli mi prosím portfolio a něco o sobě na pj@stylebrunch.cz a domluvíme se blíže. Bude se jednat o focení fashionstory a dalších módních projektů.

Momentálně nikoho dalšího nehledáme, ale to neznamená, že tě nepotřebujeme. Jen o tom třeba zatím nevíme, proto neváhej a napiš na email pj@stylebrunch.cz co nám můžeš nabídnout. Šikovných rukou není nikdy dost ať už píší články, dělají grafiku nebo jiné věci! Na StyleBrunch budeš vidět!