Co je Style Brunch?

Není to snad jasné? Online Brunch, kde si přátelé (autoři) povídají s dalšími přáteli (čtenáři) a řeší to, co se tak na Style Brunchi může řešit – móda, kosmetika, aktuální dení, životní zkušenosti, vztahy, tipy na to, co s časem a další. Občas si pozveme další přátele (designéry, influencery, specialisty v oboru) a řešíme to trochu víc do hloubky.

Komu patří Style Brunch?

V dnešní době zcela regulérní otázka na naše média. Komu patří? Který politik či miliardář za tím stojí? Style Brunch tvoří jen tým autorů, nadšenců a milovníků módy, umění. Nikdo krom PJ (která tomuto projektu věnovala celé mládí) za tím nestojí.

Jak to vzniklo?

4. prosince 2010 vznikl blog – pj-web.blog.cz který se formoval a leštil a vyvíjel tak dlouho, dokud z něj nevznikl Style Brunch a regulérní lifestylový web. A každým okamžikem se posouváme dál. Jsme snílci, co věří, že nic není nemožné a to nás na tom baví.

Můžu být součástí?

Ano. Můžete poslat článek s nějakou osobní zkušeností nebo s nějakým tipem a my jej rádi zveřejníme. Můžete nám pomoci s grafikou, ilustracemi nebo čímkoliv dalším. Více v buď součástí. Případně pokud hledáme někoho konkrétního, naleznete to zde. Budeme hrozně rádi za jekéhokoliv nadšence a šikovného človíčka.