aneb na co jste se nebáli zeptat.

Takjo, hezky od začátku, co je to vůbec PJ?

Dělala jsem si srandu, že je to Příjmení a Jméno a ono to tak vážně je.
Dobře, nejsem žádnej superhrdina se super tajnou identitou a stejně chodím v poslední době víceméně s kůží na trh, takže je to odvozené od jména Petra Jelínková. Pampampadampam.

Kolik ti je?

Není vhodné se ptát dámy na věk, přeci.
Co posloucháš?
Wohohou pozor. V mejch žílách proudí rock’n’roll. John Lennon, Jim Morrison, David Bowie, Axl Rose jsou moji manželé (noaco že žije jen jeden z nich?!) Další srdcovka je Nick Cave, ale občas si trsnu na country a Johnnyho Cashe. Taky nesmím zapomenout na Leonarda Cohena. Občas jsem ale dáma a poslouchám Chinawoman, Patti Smith. A ze současný scény The Kooks (díky mojí kamarádce a mýmu ex), Bastille aj. A pozor, jak já miluju francouzký chansony.
… dále jste se nebáli ptát na otázky, co se týká sexu, které byly mnohdy velice zajímavé a ualá- tady je můj kdysi slavný, dnes zoufalý ask.fm kde si z toho všeho dělám možná jen maličko srandu a ve skutečnosti taková vůbec nejsem, ale mír a lásku s váma.

Jak je to s tou reklamou tady? Říkáš o sobě, že jsi nezávislá.
Ano. Říkám a stojím si za svým. Je mi jasný, že to v týhle době nejde. Měla jsem nabídky od zootu, kde spolupráce znamenala milion reklam tady na webu skrytejch i viditelnejch a měla bych z toho peníze. Wow. Problém je, že já nechci. Zoot se mi sám o sobě nelíbí. Nějak se neztotožňuju s tou značkou. Na druhou stranu jsou značky, které miluju. Jsou to umělecké koncepty nebo začínající mladí návrháři, úžasné myšlenky, skvělý místa a fakt jsem z nich nadšená a páni když mi nabídnou spolupráci? To je radost na obou stranách. Ano. Jsem nezávislá. Nejsem jako ty blogerky, co si nevidí do pusy. Píšou o všech produktech, co dostanou, jak jsou bombastický. Já to neumím a proto jsem skončila u krásný. Nemohla jsem psát o něčem, co se mi nelíbilo i když by z toho byly peníze a dárečky.
P/J couture co to je?
Moje módní značka recyclovaného oblečení. Jedná se o kusy ze sekáče, přešité a vylepšené dle mých představ, přičemž v tomto případě si zakládám na kvalitních materiálech a pracuji s luxusní galanterií. Vše šiju sama a každý kus je originál, který neseženete na nikom jiném. Vše navíc zabalené i s originálem návrhu a vše je dělané s láskou k ani ne tak módě jako ke stylu.
Okej a tak si to shneme proč teda vlastně píšeš?
Protože bych bez toho nebyla já a patrně bych ztratila smysl života a to, co mě přesouvá odedne ke dni, takže je to čistě sobecký. Možná chci změnit svět v lepší místo, fakt jo, a možná ho i změním, ale hlavně to dělám, protože bych se bez toho zbláznila. Nechci být ve své hlavě sama, to po mě prostě nemůžete chtít.