#inspirace  #outfit 

&

Ať už se vám to líbí nebo ne, šaty přes kalhoty jsou trend, který je zase zpět.

Styling je však jednodušší než se zdá.

Prohlédněte si galerii

Kalhoty

Šaty

&

Kalhoty

Šaty

Pokud jste někdy přemýšleli, jak nosit šaty přes kalhoty, nejste sami. Je to složitá a někdy i polarizující kombinace - ale naštěstí street style nabízí spoustu outfitů, kterými se můžete inspirovat. Podívejte se na 10 nositelných kombinací šatů přes kalhoty.

Kdo říká, že koktejly patří jen na party. Když je zkombinujete s černým rolákem a klasickými černými kalhoty vykouzlíte neokoukaný look s osmdesátkovým nádechem.

A to neplatí jen o koktejlkách, ale i klasické večerní róbě, kterou když spojíte s kalhoty a ležérně sepnete na boku dodáte celému outfitu úplně jiný nádech a váš denní outfit bude dokonalý
Navíc v tomto outfitu budete připravená opravdu na vše.

Monochromatickým nebo sladěným setem také nikdy nesáhnete vedle.

S tímto ležérním outfitem, kterou současně půdobí velmi čistě a upraveně nikdy nic nepokazíte. A navíc si k němu můžete vzít svoje oblíbené "ošklivé" tenisky.

Je něco, co byste nemilovali na tomto outfitu?

Tenhle look obvláště ráda vídám na celebritách. Kalhoty a šaty, které jsou šperkem samy o sobě jsou úžasné kombo na příští velký večírek.

Ovládněte minimalistické a čisté linie.

A co teprve límečky?

Když nakombinujete jednobarevné midi šaty s obyčejnými širokými nebo rovnými džíny, vykouzlite tak jemný a rafinovaný kontrast.