#testování 

Ráda bych Vám dnes představila společnost jménem Nu Skin.

Určitě většina z nás zná multilevely jako je Amway, Herbalife apod. Já osobně toho nebyla nikdy moc zastáncem a přišlo mi, že je lepší si kosmetiku vybírat osobně někde v kamenném obchodě, než tímto způsobem v katalogu nebo že mi nějaký jejich pracovník bude nadšeně vnucovat předražené výrobky, zaručující tu nejlepší kvalitu ať už jde o zmiňovanou kosmetiku nebo třeba doplňky stravy, prostředky pro domácnost atd.

Asi před půl rokem jsem byla na obědě s mým dobrým kamarádem, který mi řekl právě o Nu Skin. O tom, jak fungují, jaké mají produkty a hlavně, ukázal mi reálné fotky lidí, kteří začali NS používat. Rozdíly byly opravdu neuvěřitelné. Z unavené, zašedlé a vrásčité pleti se stala rozzářená a vyhlazená tvář.

Rozhodla jsem se tedy, navštívit showroom, nechat si ukázat a vyzkoušet pár produktů. No, efekt byl okamžitý, tudíž jsem neodolala a hned objednala nejednu věc a ty bych Vám teď ráda přiblížila.

Nu Skin – v kostce o společnosti

Společnost Nu Skin byla založena v roce 1984 v americkém Utahu. Pod základní značkou Nu Skin jsou vyvíjeny produkty pro péči o pleť, o tělo, kosmetika, péče o ústí dutinu apod.  V roce 1996 převzala NS Pharmanex, společnost vyrábějící potravinové doplňky, na které NS vlastnil patent.

Společnost se tedy zabývá především péčí o pleť, ale také o tělo zevnitř.

Bezpochyby nejzajímavější mi přišla metoda ageLOC.

AgeLoc je technologie, vyvinutá společností Nu Skin společně s předními odborníky a jedná se o metodu, která změní způsob našeho stárnutí. Obecně poptávka po produktech „anti-aging“ byla a je vysoká, ovšem tyto produkty jsou zkoumány a vyvíjeny lékaři, vědci a ti mohou říct, že skutečně vyvinuli produkty, které v podstatě zvrátí proces stárnutí. Díky studiu lidského genomu tedy opravdu zhotovují zázračné produkty.

Mezi TOP produkty patří LUMISPA a GALVANIC SPA.

LUMISPA

Po vyzkoušení jsem neodolala a zakoupila přístroj LUMISPA. Lumi, jak mu zkráceně říkám, se stal mým denním společníkem. Komplexně se stará o pleť, a to hlavně velmi rychle. Používá se nejlépe dvakrát denně, na odlíčený obličej nebo se s ním můžete i odlíčit. Zapnete ho a jedete. Dvě minuty na čele, pípnutí jako signál k přesunu na tvář, znovu píp, druhá tvář a T zóna. Za osm minut je hotovo. Pleť je okamžitě prozářená, posílená, s delším užíváním jsou vidět zmenšující se póry, jasnější, a hlavně hladší pleť. K dispozici jsou k Lumi čistící gely, které jsou v kategoriích podle druhu Vaší pleti. Já osobně mám pro citlivou pleť a je zatím super. Je to perfektní produkt, který je využíván i v lepších kosmetických salónech, já takhle již na kosmetiku docházet nemusím a dělám si jí sama v klidu domova.

Další úžasná věc je Galvanická žehlička

Při žehlení se rozproudí lymfa, zmírní se otoky a póry se zprůchodní až k buňkám. Již po prvním užití se pleť výrazně omladí a zeštíhlí. Také sjednocuje tón pleti a eliminuje kruhy pod očima. Průběžně pokožku regeneruje, čistí, vytáhne černé tečky a je cítit, že pokožka dýchá. Krom obličeje jsou v nabídce také nástavce na tělo – na eliminování celulitidy nebo na hlavu, pro podporu růstu vlasů.

Spolu s užíváním některého z těchto produktů, je fajn se i následně zaměřit a dekorativní kosmetiku. Snažit se používat lehčí make up nebo báze. Osobně jsem od nich zakoupila tónovací krém, který pleť skvěle hydratuje a zároveň jí dodá i hezký odstín.

Z potravinových doplňků pak stojí za vypíchnutí LifePak.

Jedná se o produkt vyvinutý jako komplexní mikronutriční program, který obsahuje optimální množství základních vitamínů vhodných pro Vaše buňky. LifePak obsahuje vyvážené množství živin, zaměřených na 9 specifických přínosů: vyvážená výživa pro kosti, podpora imunity, podpora metabolismu, kardiovaskulárního systému, ochrana buněk díky mocné síti antioxidantů, podpora mozkových funkcí, podpora zdravé pokožky, podpora funkce štítné žlázy a fungování zraku. Denní dávka obsahuje 4 tabletky plné vitamínů. Ještě před užíváním si můžete nechat změřit scenerem, jak na tom jste a podle toho následně změnit životní styl a stravu.

Celkově mě Nu Skin velmi mile překvapil. Krom toho, ten, kdo se tím zabývá a začal pracovat jako distributor, si může přijít i na pěkné peníze. Nejdřív to ale určitě chce, si o tom něco blíže zjistit a vyzkoušet. Nicméně to, že skutečně spolupracují s lékaři, se kterými pořádají konference a workshopy, mě přesvědčilo o tom, že to není jen další z řady multilevelů, ale že opravdu stojí za vyzkoušení. Zatím jsem tedy spokojená a za nějakých půl roku, se vrhnu i zkoušku doplňků stravy a věřím, že ani ty mě nezklamou.