Ačkoli v mém případě ty nejlepší články vznikají v mé hlavě během dne či v nějaké útulné kavárně. Pro každého bloggera je důležité mít nějaké to místečko kde, když na něj tlačí ze všech stran, si může sednout a prostě něco začít tvořit.
Jedna z nejlepších knih, které můžou být pro někoho jako jsem já je Teen Vogue Handbook (vlevo). Je tam o všem, co souvisí s módou. Počínaje módními časopisy končeje módními designery. Aneb zkrátka příručka pro každého, kdo chce mít kariéru v módním průmyslu. 
Dále pak blbosti jako tucet svíček, lak na nehty, parfém, pudr, balzám na rty, zrcátko,… Zkrátka něco bez čeho se žádná z nás neobejde. 
Další věcí, kterou musím mít vždy u sebe je poznámkový sešit, kam si píšu všechny myšlenky, kdykoli mne napadnou, abych z toho pak mohla později vyjít. 
A samozřejmě hudba. Život bez hudby by neměl nikdy tu správnou šťávu a co teprve, když potřebujete veškeré emoce přidat do pouhého textu.

Nu a nakonec, když už opravdu není po čem sáhnout nebo se dostanete do slepého bodu, nikdy neuškodí prolistovat si pár časopisů.